10th April 3:49pm (GMT-5)

Braziliya U20 Copa Sao Paulo de Juniores 2020 Jadvali

1 I V N P Z P O
1. Londrina U20 3 2 0 1 7 4 6
2. Associacao Atletica Ponte Preta U20 3 1 1 1 7 4 4
3. Sao-Joze U20 3 1 1 1 6 6 4
4. Osvaldo Kruz U20 3 1 0 2 4 10 3
2 I V N P Z P O
1. Santos U20 3 3 0 0 13 2 9
2. Timon U20 3 2 0 1 6 4 6
3. Marilia AC SP 3 1 0 2 4 5 3
4. Olimpico EC U20 3 0 0 3 2 14 0
3 I V N P Z P O
1. Botafogo Ribeyro-Preto U20 3 2 1 0 5 0 7
2. Atletiko Goyanense U20 3 1 2 0 5 1 5
3. CA ASSISENSE SP 3 1 0 2 5 7 3
4. Dimensao Saude U20 3 0 1 2 1 8 1
4 I V N P Z P O
1. Novorizontino (20) 3 2 1 0 12 5 7
2. Botafogo de Futebol e Regatas U20 3 2 1 0 5 1 7
3. EC Noroeste U20 3 1 0 2 5 7 3
4. Visao Celeste EC RN 3 0 0 3 5 14 0
5 I V N P Z P O
1. Viktoriya (20) 3 2 1 0 6 2 7
2. Serra U20 3 1 1 1 4 5 4
3. XV de Jau U20 3 1 0 2 2 4 3
4. Guarani SP U20 3 0 2 1 2 3 2
6 I V N P Z P O
1. Red Bull Brazil U20 3 2 0 1 7 3 6
2. Parana Clube Curitiba U20 3 1 1 1 5 4 4
3. Velo Clube U20 3 1 1 1 5 5 4
4. NACIONAL FC AM 3 1 0 2 5 10 3
7 I V N P Z P O
1. Internatsional Portu-Alegri U20 3 2 1 0 6 0 7
2. Capivariano U20 3 2 1 0 4 1 7
3. Clube Atletico Linense U20 3 1 0 2 4 5 3
4. CONFIANCA EC PB 3 0 0 3 1 9 0
8 I V N P Z P O
1. Desportivo Brasil U20 3 2 0 1 4 1 6
2. Volta Redonda U20 3 2 0 1 4 3 6
3. Amerika Mineyro (20) 3 1 0 2 3 2 3
4. Galvez U20 3 1 0 2 1 6 3
9 I V N P Z P O
1. Clube Atletico Votuporanguense U20 3 3 0 0 10 1 9
2. Tanabi U20 3 2 0 1 5 7 6
3. Fortaleza U20 3 1 0 2 2 4 3
4. Gremio Esportivo Brasil U20 3 0 0 3 0 5 0
10 I V N P Z P O
1. Joinville U20 3 3 0 0 9 5 9
2. Mirasol (20) 3 2 0 1 9 4 6
3. Nova-Iguasu (20) 3 1 0 2 6 5 3
4. LINHARES FC ES 3 0 0 3 3 13 0
11 I V N P Z P O
1. Korintians Paulista U20 3 2 1 0 6 2 7
2. AA Frankana U20 3 1 1 1 4 4 4
3. FLUMINENSE EC PI 3 1 1 1 4 5 4
4. Retro FC PE 3 0 1 2 2 5 1
12 I V N P Z P O
1. Juventude EC U20 3 3 0 0 6 3 9
2. Cuiaba U20 3 2 0 1 8 6 6
3. Perilima U20 3 0 1 2 5 7 1
4. Comercial U20 3 0 1 2 5 8 1
13 I V N P Z P O
1. TUPI FC MG 3 2 1 0 7 4 7
2. Bahia U20 3 1 1 1 4 4 4
3. XV Piracicaba U20 3 1 0 2 4 5 3
4. Primavera U20 3 1 0 2 4 6 3
14 I V N P Z P O
1. CA Paranaense U20 3 3 0 0 11 3 9
2. Gama U20 3 1 1 1 6 5 4
3. Paulista U20 3 0 2 1 2 6 2
4. Rio Claro U20 3 0 1 2 4 9 1
15 I V N P Z P O
1. Fluminense RJ U20 3 3 0 0 8 0 9
2. Ituano U20 3 2 0 1 3 1 6
3. VILHENENSE EC RO 3 0 1 2 1 4 1
4. SOCORRO SC SE 3 0 1 2 1 8 1
16 I V N P Z P O
1. Taboao da Serra U20 3 2 1 0 6 0 7
2. CRB Maceio U20 3 2 1 0 3 0 7
3. Vila Nova U20 3 1 0 2 2 6 3
4. Inter Limeira U20 3 0 0 3 1 6 0
17 I V N P Z P O
1. Ferroviariya U20 3 3 0 0 9 1 9
2. Palmeyras U20 3 2 0 1 5 2 6
3. Uniao EC Rondonopolis MT 3 1 0 2 4 8 3
4. Petrolina SFC PE 3 0 0 3 0 7 0
18 I V N P Z P O
1. Sertaozinho U20 3 1 2 0 3 2 5
2. Goyas U20 3 1 1 1 4 3 4
3. KA Penapolense (20) 3 1 1 1 5 6 4
4. Konfiansa U20 3 1 0 2 3 4 3
19 I V N P Z P O
1. Vasko da Gama (20) 3 2 1 0 9 2 7
2. Itapirense U20 3 2 0 1 5 4 6
3. Jacuipense U20 3 1 1 1 10 6 4
4. Carajas EC PA 3 0 0 3 3 15 0
20 I V N P Z P O
1. Krisiuma U20 3 2 1 0 4 2 7
2. Clube Náutico Capibaribe U20 3 2 1 0 4 2 7
3. Jaguariuna FC SP 3 0 1 2 4 6 1
4. Santu Andre U20 3 0 1 2 2 4 1
21 I V N P Z P O
1. Gremio Porto Alegrense U20 3 2 1 0 7 1 7
2. Real U20 3 2 0 1 7 4 6
3. CA Juventus SP U20 3 1 1 1 3 3 4
4. Uniao Mogi U20 3 0 0 3 1 10 0
22 I V N P Z P O
1. Shapekoense U20 3 2 1 0 10 2 7
2. Uniao ABC U20 3 2 0 1 7 8 6
3. Sao Raimundo EC U20 3 1 1 1 5 4 4
4. UNIAO SUZANO AC SP 3 0 0 3 2 10 0
23 I V N P Z P O
1. Atletiko Mineyro U20 3 2 0 1 7 2 6
2. River U20 3 2 0 1 7 3 6
3. Taubate U20 3 2 0 1 6 2 6
4. Kapital U20 3 0 0 3 1 14 0
24 I V N P Z P O
1. San Bernardo U20 3 2 1 0 9 4 7
2. ABK (20) 3 1 1 1 6 4 4
3. Resende U20 3 1 0 2 5 5 3
4. AD Manthiqueira U20 3 1 0 2 2 9 3
25 I V N P Z P O
1. Agua Santa (20) 3 2 1 0 6 1 7
2. Trem U20 3 1 2 0 5 2 5
3. Vitoria da Conquista U20 3 1 1 1 4 3 4
4. Clube de Regatas do Flamengo U20 3 0 0 3 0 9 0
26 I V N P Z P O
1. Avay U20 3 2 1 0 9 6 7
2. Atletico Cearense U20 3 2 0 1 9 4 6
3. MAUA FC SP 3 1 1 1 4 5 4
4. Nova Andradina U20 3 0 0 3 3 10 0
27 I V N P Z P O
1. Cruzeiro Esporte Clube U20 3 3 0 0 7 1 9
2. Oeste U20 3 2 0 1 11 3 6
3. Serjipi U20 3 1 0 2 3 11 3
4. Trindeyd U20 3 0 0 3 2 8 0
28 I V N P Z P O
1. Desportiva Paraense U20 3 2 0 1 4 3 6
2. Sport Resive U20 3 1 2 0 2 1 5
3. GO Audax U20 3 1 1 1 5 5 4
4. Moto Klub U20 3 0 1 2 5 7 1
29 I V N P Z P O
1. San-Paulu U20 3 1 2 0 10 2 5
2. OPERARIO FERROVIARIO EC PR 3 1 2 0 5 3 5
3. Sao Bernardo EC U20 3 1 2 0 5 4 5
4. Palmeira U20 3 0 0 3 3 14 0
30 I V N P Z P O
1. Santa Cruz U20 3 3 0 0 9 2 9
2. Flamengo SP 3 2 0 1 9 2 6
3. America RJ U20 3 1 0 2 3 8 3
4. Guarulhos U20 3 0 0 3 0 9 0
31 I V N P Z P O
1. Ceara U20 3 2 1 0 6 4 7
2. Associacao Desportiva Sao Caetano U20 3 2 0 1 5 3 6
3. Nacional AC Sao Paulo U20 3 1 1 1 6 7 4
4. Canaa EC U20 3 0 0 3 3 6 0
32 I V N P Z P O
1. EC Sao Bento SP U20 3 2 1 0 4 1 7
2. Coritiba U20 3 2 0 1 3 2 6
3. CSA U20 3 0 2 1 2 4 2
4. Portugeza (20) 3 0 1 2 3 5 1
  Promotion to Playoffs
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling