7th April 3:32pm (GMT-5)

Braziliya chempionati. A seriyasi Voqealar

Tugalangan
F 08/12 14:00 KSA 1 1-2 Sao Paolo 1 3 [1-2]
F 08/12 14:00 Botafogo 1-1 Seara 2 [1-0]
F 08/12 14:00 Santos 2 4-0 Flamengo 3 [2-0]
F 08/12 14:00 Fortaleza EK 2 2-1 Bahia 1 [1-1]
F 05/12 18:00 Flamengo 6-1 Avai 1 [3-1]
F 04/12 19:00 Chapecoense 1 3-0 KSA 1 2 [1-0]
F 01/12 17:00 Santos 3 2-0 Chapecoense 3 [1-0]
F 01/12 16:00 KSA 3 1-2 Bahia 1 4 [0-1]
F 01/12 14:00 Goyas 1 1-2 Fortaleza EK 4 [1-2]
F 01/12 14:00 Avai 4 1-1 Fluminense 4 [0-1]
F 28/11 19:30 Kruzeyru 0-1 KSA 4 [0-1]
F 27/11 19:30 Flamengo 2 4-1 Seara 1 1 [0-1]
F 27/11 17:30 Chapecoense 2 0-1 Botafogo 3 [0-0]
F 25/11 18:00 KSA 2 0-1 Fluminense 2 [0-0]
F 24/11 17:00 Seara 3 1-1 Sao Paolo 1 [0-1]
F 24/11 17:00 Avai 1 0-1 Chapecoense 1 1 [0-0]
F 24/11 14:00 Goyas 2 4-3 Bahia 2 [2-0]
F 23/11 19:00 Santos 2 4-1 Kruzeyru 1 [1-1]
F 18/11 18:00 Kruzeyru 2 0-0 Avai 3 [0-0]
F 17/11 17:00 Fortaleza EK 3-0 KSA 1 [1-0]
F 17/11 16:00 Chapecoense 2 1-0 Seara 1 [0-0]
F 16/11 15:00 Santos 1-1 Sao Paolo 3 [1-0]
F 11/11 18:00 Botafogo 4 2-0 Avai 1 3 [1-0]
F 10/11 17:00 Fortaleza EK 4 1-0 Seara 4 [1-0]
F 10/11 16:00 Flamengo 1 3-1 Bahia [0-1]
F 09/11 15:00 Goyas 4 0-3 Santos 2 [0-1]
F 07/11 18:00 Botafogo 1 5 0-1 Flamengo 2 [0-0]
F 07/11 17:30 Sao Paolo 2 0-2 Fluminense 1 [0-2]
F 06/11 19:30 Bahia 1 1-1 Chapecoense 1 3 [0-1]
F 06/11 19:00 Avai 1 5 1-2 Santos 1 2 [1-2]
F 03/11 17:30 Goyas 1 2-0 Avai 3 [0-0]
F 03/11 17:00 Santos 1 4-1 Botafogo [2-1]
F 03/11 17:00 Kruzeyru 1 3 1-1 Bahia [0-0]
F 31/10 20:30 Botafogo 1 0-2 Kruzeyru 3 [0-1]
F 31/10 19:00 Goyas 5 2-2 Flamengo 1 3 [0-0]
F 31/10 18:15 Santos 5 1-0 Bahia 3 [0-0]
F 30/10 20:30 Seara 1 2-0 Fluminense 1 [1-0]
F 30/10 18:30 Avai 1 4 1-3 Fortaleza EK 1 [0-1]
F 27/10 18:00 Flamengo 1 1-0 KSA 2 [1-0]
F 21/10 19:00 Botafogo 2 2-1 KSA 1 2 [1-0]
F 21/10 18:30 Bahia 2 1-2 Seara 3 [0-0]
F 20/10 18:00 Chapecoense 2 2-2 Goyas 5 [2-0]
F 20/10 17:00 Flamengo 3 2-0 Fluminense 5 [1-0]
F 20/10 15:00 Sao Paolo 4 1-0 Avai 1 1 [0-0]
F 17/10 18:15 Santos 3 2-1 Seara 4 [0-1]
F 16/10 20:00 Kruzeyru 2 1-0 Sao Paolo 2 [0-0]
F 13/10 18:00 Chapecoense 1 1-1 Kruzeyru 1 [0-1]
F 13/10 15:00 Seara 1 1-0 Avai 3 [0-0]
F 12/10 18:00 Fluminense 2-0 Bahia 1 [2-0]
F 12/10 16:00 Goyas 2 1-0 KSA 3 [1-0]
F 09/10 20:00 Bahia 2 0-0 Sao Paolo 1 [0-0]
F 09/10 18:15 Botafogo 4 3-1 Goyas 2 [1-0]
F 06/10 18:00 KSA 3 3-1 Avai 3 [1-0]
F 06/10 15:00 Botafogo 4 0-1 Fluminense 1 [0-1]
F 06/10 15:00 Seara 1 0-1 Goyas [0-1]
F 06/10 10:00 Chapecoense 1 0-1 Flamengo [0-1]
F 30/09 19:00 Avai 1 0-2 Bahia 1 [0-2]
F 30/09 19:00 Goyas 1-0 Kruzeyru 3 [0-0]
F 29/09 15:00 Santos 1 1 2-0 KSA 2 [1-0]
F 28/09 18:00 Flamengo 3 0-0 Sao Paolo 4 [0-0]
F 25/09 20:30 Bahia 1 2-0 Botafogo 1 [1-0]
F 25/09 20:30 Sao Paolo 2 0-1 Goyas 4 [0-1]
F 25/09 18:30 Seara 2 0-0 Kruzeyru 3 [0-0]
F 22/09 18:00 Goyas 1 4 3-0 Fluminense [1-0]
F 22/09 15:00 KSA 1 1-0 Seara 2 [0-0]
F 21/09 16:00 Kruzeyru 2 1-2 Flamengo 2 [1-1]
F 21/09 10:00 Botafogo 3 1-2 Sao Paolo 1 [1-1]
F 15/09 18:00 Sao Paolo 1 1-1 KSA 3 [0-0]
F 15/09 15:00 Bahia 1 1-1 Fortaleza EK 1 [1-1]
F 14/09 20:00 Seara 1 0-0 Botafogo 1 [0-0]
F 14/09 16:00 Flamengo 2 1-0 Santos 5 [1-0]
F 08/09 18:00 KSA 3 2-0 Chapecoense 1 2 [1-0]
F 07/09 16:00 Avai 1 1 0-3 Flamengo 2 [0-2]
F 02/09 19:00 Fluminense 3 0-1 Avai 1 [0-0]
F 01/09 15:00 Fortaleza EK 3 2-0 Goyas 1 2 [1-0]
F 31/08 18:00 Chapecoense 2 0-1 Santos 4 [0-1]
F 31/08 16:00 Bahia 1 1-0 KSA 1 [0-0]
F 26/08 19:00 Botafogo 2 0-0 Chapecoense 1 [0-0]
F 25/08 18:00 KSA 3 1-1 Kruzeyru 3 [0-1]
F 25/08 18:00 Seara 3 0-3 Flamengo [0-2]
F 25/08 15:00 Santos 3 3-3 Fortaleza EK 3 [3-0]
F 18/08 18:00 Chapecoense 1 1-0 Avai [0-0]
F 18/08 15:00 Bahia 1 2 1-1 Goyas 3 [0-1]
F 18/08 15:00 Fluminense 1 0-1 KSA 2 [0-0]
F 18/08 15:00 Sao Paolo 3 1-0 Seara 2 [1-0]
F 18/08 15:00 Kruzeyru 2 2-0 Santos 1 [1-0]
F 12/08 19:00 KSA 3 0-2 Fortaleza EK 1 [0-2]
F 11/08 15:00 Avai 1 4 2-2 Kruzeyru 1 2 [1-0]
F 10/08 16:00 Sao Paolo 6 3-2 Santos 1 [0-1]
F 10/08 16:00 Seara 3 4-1 Chapecoense 2 [1-0]
F 04/08 18:00 CR Vasco da Gama 4 0-0 KSA 1 [0-0]
F 04/08 15:00 Bahia 1 1 3-0 Flamengo 1 [3-0]
F 04/08 15:00 Avai 1 2 0-2 Botafogo 1 [0-1]
F 04/08 10:00 Santos 3 6-1 Goyas 4 [3-0]
F 03/08 18:00 Seara 3 2-1 Fortaleza EK 1 1 [2-1]
F 28/07 15:00 Santos 2 3-1 Avai 2 [2-1]
F 28/07 15:00 Flamengo 5 3-2 Botafogo 2 [1-1]
F 28/07 10:00 Chapecoense 1 0-0 Bahia 1 [0-0]
F 27/07 18:00 Fluminense 1 1-2 Sao Paolo 3 [1-1]
F 21/07 18:00 Avai 4 0-0 Goyas 2 [0-0]
F 21/07 10:00 Botafogo 1 2 0-1 Santos 1 3 [0-0]
F 20/07 16:00 Bahia 1 2 0-0 Kruzeyru 1 [0-0]
F 15/07 19:00 Fluminense 2 1-1 Seara 2 [1-1]
F 14/07 15:00 Kruzeyru 0-0 Botafogo [0-0]
F 14/07 10:00 Flamengo 1 6-1 Goyas 2 [4-1]
F 13/07 18:00 Bahia 2 0-1 Santos 3 [0-0]
F 13/07 16:00 Fortaleza EK 2 2-0 Avai 2 [1-0]
F 13/06 18:15 CR Vasco da Gama 1-0 Seara 2 [0-0]
F 12/06 20:30 KSA 3 0-2 Flamengo 1 [0-0]
F 10/06 19:00 Goyas 2 3-1 Chapecoense 1 [1-1]
F 09/06 18:00 KSA 2 1-2 Botafogo 1 [0-0]
F 09/06 18:00 Fluminense 2 0-0 Flamengo 3 [0-0]
F 08/06 20:00 Avai 5 0-0 Sao Paolo 2 [0-0]
F 08/06 18:30 Seara 2 0-0 Bahia 2 [0-0]
F 02/06 15:00 Seara 2 0-1 Santos 1 [0-0]
F 02/06 15:00 Sao Paolo 1 2 1-1 Kruzeyru 3 [1-0]
F 01/06 15:00 Flamengo 1 2-0 Fortaleza EK [1-0]
F 27/05 19:00 KSA 3 1-0 Goyas 1 [0-0]
F 27/05 19:00 Avai 4 1-2 Seara 3 [1-0]
F 26/05 18:00 Bahia 2 3-2 Fluminense 1 3 [2-1]
F 26/05 18:00 Kruzeyru 1 1-2 Chapecoense 3 [0-0]
F 19/05 15:00 Goyas 1 1-0 Botafogo 3 [0-0]
F 19/05 10:00 Sao Paolo 1 1 0-0 Bahia 3 [0-0]
F 18/05 17:00 Fluminense 3 4-1 Kruzeyru 2 [1-0]
F 12/05 18:00 Avai 1 0-0 KSA 2 [0-0]
F 12/05 10:00 Flamengo 2 2-1 Chapecoense 3 [1-0]
F 11/05 20:00 Goyas 2 2-1 Seara 2 [1-0]
F 11/05 15:00 Fluminense 3 0-1 Botafogo 5 [0-0]
F 05/05 18:00 Bahia 1 1-0 Avai 2 [1-0]
F 05/05 15:00 Botafogo 1-0 Fortaleza EK 2 [0-0]
F 05/05 15:00 Sao Paolo 1 1-1 Flamengo 7 [0-1]
F 05/05 15:00 Kruzeyru 1 2-1 Goyas 2 [0-0]
F 05/05 15:00 KSA 1 0-0 Santos 4 [0-0]
F 02/05 19:00 Botafogo 3 3-2 Bahia [3-1]
F 02/05 18:15 Santos 3 2-1 Fluminense 2 [0-0]
F 01/05 20:30 Goyas 3 1-2 Sao Paolo 1 2 [1-2]
F 01/05 18:15 Kruzeyru 1 1-0 Seara [0-0]
F 28/04 18:00 Fluminense 4 0-1 Goyas 1 [0-0]
F 28/04 15:00 Seara 4-0 KSA 1 [2-0]
F 27/04 20:00 Flamengo 4 3-1 Kruzeyru 1 5 [1-1]
F 27/04 15:00 Sao Paolo 2-0 Botafogo 4 [1-0]
F 02/12 14:00 Chapecoense 1-0 Sao Paolo 3 [0-0]
F 02/12 14:00 Bahia 4 0-0 Kruzeyru 1 [0-0]
F 26/11 17:00 Botafogo 1 2-1 Parana 3 [1-0]
F 25/11 14:00 Kruzeyru 6 0-2 Flamengo 3 [0-1]
F 22/11 18:00 Bahia 2 2-0 Fluminense 1 [0-0]
F 22/11 18:00 Seara 2 1-0 Parana 1 [1-0]
F 21/11 18:00 Santos 2 1-1 Botafogo 2 [1-0]
F 19/11 17:00 Fluminense 4 0-0 Seara 3 [0-0]
F 18/11 16:00 Sao Paolo 2 1-0 Kruzeyru 2 [1-0]
F 15/11 14:00 Chapecoense 1 0-1 Botafogo 2 [0-0]
F 15/11 14:00 Flamengo 3 1-0 Santos 5 [0-0]
F 14/11 18:00 Bahia 2 2-1 Seara 3 [1-1]
F 12/11 17:00 Santos 2 0-1 Chapecoense 1 [0-1]
F 10/11 16:00 Botafogo 4 2-1 Flamengo 6 [2-0]
F 04/11 16:00 Bahia 1 1-0 Chapecoense 1 [0-0]
F 04/11 14:00 Sao Paolo 2 2-2 Flamengo 1 [1-1]
F 27/10 20:00 Kruzeyru 3-1 Parana 2 [2-1]
F 27/10 15:30 Santos 2 3-0 Fluminense 3 [0-0]
F 24/10 18:30 Kruzeyru 1 0-2 Seara 3 [0-0]
F 21/10 18:00 Parana 1 2 0-4 Flamengo [0-1]
F 21/10 18:00 Kruzeyru 2 3-0 Chapecoense 1 [3-0]
F 20/10 15:00 Botafogo 2 0-1 Bahia 1 [0-0]
F 15/10 19:00 Seara 1 0-0 Botafogo 3 [0-0]
F 13/10 20:00 Bahia 1 2-0 Parana 3 [0-0]
F 13/10 16:00 Flamengo 2 3-0 Fluminense 3 [2-0]
F 08/10 19:00 Fluminense 1 4-0 Parana 2 [2-0]
Postp 04/10 15:00 Kruzeyru - Seara
F 30/09 18:00 Seara 4 3-1 Chapecoense 5 [0-1]
F 30/09 15:00 Botafogo 1 2-2 Sao Paolo 2 [2-1]
F 29/09 20:00 Bahia 2 0-0 Flamengo 1 [0-0]
Postp 04/09 15:00 Santos - Botafogo
Postp 19/07 17:30 Botafogo - Flamengo
Postp 31/10 14:00 San-Kaetano - Parana
Rejalashtrilgan
02/05 16:00 Botafogo - Bahia
09/05 16:00 Bahia - Coritiba
30/05 16:00 Seara - Bahia
13/06 16:00 Bahia - Flamengo
17/06 16:00 Seara - Santos
20/06 16:00 Goyas - Coritiba
24/06 16:00 Seara - Flamengo
27/06 16:00 Flamengo - Goyas
01/07 16:00 Seara - Goyas
04/07 16:00 Goyas - Santos
18/07 16:00 Goyas - Bahia
01/08 16:00 Botafogo - Goyas
08/08 16:00 Seara - Coritiba
15/08 16:00 Santos - Bahia
15/08 16:00 Botafogo - Seara
22/08 16:00 Bahia - Botafogo
29/08 16:00 Coritiba - Bahia
26/09 16:00 Bahia - Seara
14/10 16:00 Flamengo - Bahia
17/10 16:00 Santos - Seara
20/10 16:00 Coritiba - Goyas
23/10 16:00 Flamengo - Seara
28/10 16:00 Goyas - Flamengo
31/10 16:00 Goyas - Seara
04/11 15:00 Santos - Goyas
22/11 15:00 Bahia - Goyas
28/11 15:00 Goyas - Botafogo
01/12 15:00 Coritiba - Seara
06/12 15:00 Seara - Botafogo
06/12 15:00 Bahia - Santos
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling