1st June 2:31pm (GMT-5)

Daniya chempionati. Birinchi divizion Voqealar

Tugalangan
F 31/05 08:00 Vejle 2 1-1 Nestved 3 [1-1]
F 31/05 06:00 Nykobing 2-2 Roskilde [1-1]
F 30/05 08:00 HB Koge 1 1-1 Vidovre 2 [1-1]
F 29/05 12:00 Viborg 1 1-1 Skive 3 [0-1]
Postp 24/05 09:00 Skive - HB Koge
Postp 24/05 09:00 Nestved - Vidovre
Postp 24/05 09:00 Roskilde - Fredericia
Postp 24/05 09:00 Nykobing - Vendsissel
Postp 24/05 09:00 Vejle - Viborg
Postp 17/05 09:00 Fredericia - Kolding IF
Postp 17/05 09:00 Vidovre - Skive
Postp 17/05 09:00 Viborg - Vendsissel
Postp 17/05 09:00 Nestved - Roskilde
Postp 17/05 09:00 HB Koge - Fremad Amager
Postp 17/05 09:00 Vejle - Nykobing
Postp 10/05 09:00 Vendsissel - Vejle
Postp 10/05 09:00 Fredericia - Nestved
Postp 10/05 09:00 Kolding IF - Vidovre
Postp 10/05 09:00 Nykobing - HB Koge
Postp 10/05 09:00 Roskilde - Skive
Postp 10/05 09:00 Fremad Amager - Viborg
Postp 03/05 09:00 Nestved - Kolding IF
Postp 03/05 09:00 Skive - Fredericia
Postp 03/05 09:00 Vejle - Roskilde
Postp 03/05 09:00 Vidovre - HB Koge
Postp 30/04 12:00 Viborg - Nykobing
Postp 26/04 09:00 Kolding IF - Skive
Postp 26/04 09:00 Nestved - Viborg
Postp 26/04 09:00 Roskilde - Vendsissel
Postp 26/04 09:00 Fredericia - Vidovre
Postp 24/04 13:00 Fremad Amager - Nykobing
Postp 23/04 12:00 HB Koge - Vejle
Postp 19/04 09:00 Skive - Nestved
Postp 19/04 09:00 Vejle - Fredericia
Postp 19/04 09:00 Vendsissel - Kolding IF
Postp 19/04 09:00 Viborg - HB Koge
Postp 19/04 09:00 Fremad Amager - Roskilde
Postp 19/04 09:00 Nykobing - Vidovre
Postp 14/04 13:00 Skive - Viborg
Postp 13/04 08:00 HB Koge - Kolding IF
Postp 13/04 08:00 Fredericia - Vendsissel
Postp 12/04 09:00 Vidovre - Fremad Amager
Postp 12/04 07:15 Nestved - Vejle
Postp 12/04 05:00 Roskilde - Nykobing
Postp 10/04 09:00 Vendsissel - HB Koge
Postp 10/04 07:15 Viborg - Fredericia
Postp 09/04 08:00 Nykobing - Nestved
Postp 09/04 07:45 Fremad Amager - Skive
Postp 08/04 13:00 Kolding IF - Roskilde
Postp 08/04 13:00 Vejle - Vidovre
Postp 05/04 07:45 Nestved - Vendsissel
Postp 04/04 09:00 Vidovre - Viborg
Postp 03/04 13:00 Skive - Nykobing
Postp 03/04 12:00 Roskilde - HB Koge
Postp 02/04 12:00 Kolding IF - Vejle
Postp 29/03 09:00 Vejle - Skive
Postp 29/03 09:00 Vendsissel - Vidovre
Postp 29/03 08:00 Nykobing - Kolding IF
Postp 29/03 07:45 Fremad Amager - Nestved
Postp 27/03 14:00 HB Koge - Fredericia
Postp 27/03 13:00 Viborg - Roskilde
Postp 22/03 11:00 Fredericia - Vejle
Postp 22/03 08:45 Roskilde - Fremad Amager
Postp 21/03 10:00 Vidovre - Nykobing
Postp 20/03 14:00 Skive - Vendsissel
Postp 20/03 14:00 Kolding IF - Viborg
Postp 20/03 13:30 Nestved - HB Koge
Postp 15/03 10:00 Vejle - Nestved
Postp 15/03 09:00 Nykobing - Roskilde
Postp 14/03 08:00 Vendsissel - Fredericia
Postp 13/03 13:00 Viborg - Skive
Postp 12/03 14:00 HB Koge - Vidovre
F 08/03 10:00 Skive 3 2-1 Fremad Amager 4 [0-1]
F 08/03 08:45 Nestved 0-0 Nykobing 2 [0-0]
F 07/03 09:00 Vidovre 3 0-1 Vejle 3 [0-0]
F 07/03 08:00 Fredericia 3 1-3 Viborg 2 [0-1]
F 06/03 13:00 HB Koge 1 2-0 Vendsissel 1 [0-0]
F 01/03 09:00 Vejle 1 1-0 HB Koge 1 [0-0]
F 01/03 09:00 Vendsissel 3 2-0 Roskilde 3 [1-0]
F 01/03 08:00 Nykobing 3 4-2 Skive 3 [2-0]
F 29/02 07:00 Kolding IF 1 1-1 Nestved 1 [0-1]
F 28/02 12:00 Viborg 3 1-1 Vidovre 3 [1-0]
F 28/11 12:30 Viborg 2 3-4 Vejle 3 [2-2]
F 23/11 11:45 Vendsissel 1 1-0 Viborg 1 [0-0]
F 23/11 09:00 Roskilde 2 0-4 Vejle 1 [0-3]
F 17/11 09:00 Skive 2 0-2 Kolding IF 2 [0-2]
F 15/11 12:30 Vidovre 4 2-3 Fredericia 4 [0-1]
F 15/11 12:30 HB Koge 1 0-2 Nykobing [0-0]
F 10/11 09:00 Kolding IF 1 0-2 HB Koge [0-2]
F 10/11 08:00 Fredericia 1 0-2 Skive 1 [0-1]
F 10/11 07:45 Roskilde 1 3 0-2 Vidovre 3 [0-1]
F 08/11 12:00 Viborg 4 2-1 Nestved 1 [0-0]
F 07/11 13:00 Nykobing 0-0 Vejle [0-0]
F 06/11 12:30 Fredericia 2-0 Roskilde [1-0]
F 03/11 09:00 Vendsissel 2 0-0 Nykobing 4 [0-0]
F 03/11 07:45 Nestved 2 1-1 Fredericia 1 2 [1-0]
F 02/11 11:30 HB Koge 2-1 Viborg 1 1 [0-0]
F 02/11 09:00 Vejle 4-0 Fremad Amager [2-0]
F 01/11 13:30 Vidovre 1-2 Kolding IF 2 [0-2]
F 01/11 12:30 Skive 1 1 1-3 Roskilde 3 [1-1]
F 27/10 09:00 Nykobing 1-2 Viborg [0-2]
F 27/10 08:45 Roskilde 4-0 Nestved 1 3 [1-0]
F 25/10 13:00 Skive 0-0 Vejle 2 [0-0]
F 24/10 13:30 Fredericia 1 2-2 HB Koge 1 2 [0-0]
F 24/10 11:15 Nestved 2 2 1-3 Viborg 2 [1-0]
F 20/10 08:00 HB Koge 3 2-1 Roskilde 2 [1-0]
F 20/10 07:45 Nestved 1 1-0 Skive 3 [1-0]
F 19/10 10:15 Vejle 1 3-0 Kolding IF 2 [3-0]
F 18/10 12:30 Vidovre 1 1-1 Vendsissel 5 [0-1]
F 18/10 12:00 Viborg 1 5-0 Fremad Amager [3-0]
F 13/10 09:00 Vendsissel 2 1-1 Nestved 1 [0-0]
F 12/10 08:30 Skive 1 2-1 Vidovre 4 [0-1]
Postp 11/10 13:00 Fremad Amager - HB Koge
F 11/10 12:30 Kolding IF 1 3-1 Nykobing [2-0]
F 06/10 09:00 Vejle 4 1-0 Vendsissel 1 [0-0]
F 06/10 08:00 Nykobing 2-2 Fremad Amager [1-2]
F 06/10 08:00 HB Koge 1 1 0-2 Skive 3 [0-0]
F 06/10 07:45 Roskilde 0-2 Viborg 2 [0-2]
F 05/10 07:15 Vidovre 1 3-1 Nestved 1 [1-0]
F 03/10 12:30 Kolding IF 1-2 Fredericia 3 [0-1]
F 02/10 13:00 HB Koge 0-0 Vejle [0-0]
F 29/09 12:00 Vendsissel 3 2-1 HB Koge 3 [1-1]
F 29/09 08:00 Fredericia 2 3-2 Vidovre 2 [2-1]
F 29/09 07:45 Nestved 2-3 Vejle [2-2]
F 28/09 08:00 Skive 3-3 Nykobing 1 [2-1]
F 28/09 07:15 Viborg 3 1-2 Kolding IF 4 [0-0]
F 22/09 09:00 Kolding IF 1 4-2 Skive 3 [2-0]
F 22/09 08:00 Nykobing 0-3 Vendsissel [0-2]
Postp 22/09 07:45 Nestved 4 - Viborg 1 [1-1]
F 20/09 12:30 Vidovre 2-2 HB Koge 2 [0-1]
F 19/09 14:00 Viborg 1 1-1 Vendsissel 1 [1-0]
F 19/09 12:00 Vejle 1 2-0 Roskilde 3 [1-0]
F 15/09 09:00 Vejle 3-0 Vidovre [0-0]
F 15/09 08:00 HB Koge 1 1-1 Nestved 1 [1-1]
F 14/09 10:00 Fremad Amager 1 1-2 Viborg [1-0]
F 13/09 13:00 Skive 2 2-2 Fredericia 1 [1-2]
F 08/09 08:00 Fredericia 3 2-2 Nykobing 2 [0-1]
F 08/09 07:45 Nestved 2 1-0 Roskilde 2 [0-0]
F 06/09 12:30 Vidovre 1 4-2 Skive 1 [1-1]
Postp 06/09 12:00 Viborg - Vendsissel
F 01/09 12:00 Vendsissel 1 1-0 Vidovre 1 1 [1-0]
F 30/08 13:00 Skive 2 1-1 HB Koge 4 [1-0]
F 30/08 13:00 Nykobing 3 3-2 Kolding IF 3 [1-2]
F 29/08 12:00 Vejle 3 4-1 Viborg 3 [1-0]
F 25/08 09:00 Vejle 2 2-1 Skive 1 [1-0]
F 25/08 09:00 Viborg 1 3-0 Nykobing 1 [2-0]
F 25/08 07:45 Vidovre 1 3-2 Roskilde 4 [0-0]
F 24/08 07:15 Nestved 3 3-0 Vendsissel 2 [2-0]
F 21/08 13:00 Vendsissel 3 0-1 Skive 2 [0-1]
F 21/08 13:00 Nykobing 1 1 0-1 Nestved 1 [0-0]
F 21/08 13:00 Roskilde 1 2-3 HB Koge 1 [1-1]
F 21/08 13:00 Kolding IF 2 1-1 Vejle 1 [1-0]
F 21/08 12:30 Viborg 2 2-2 Fredericia 2 [0-1]
F 18/08 07:45 Nestved 2 1-1 Vidovre 2 [1-1]
F 18/08 07:45 Roskilde 3 2-0 Vendsissel 3 [1-0]
F 16/08 13:00 Skive 2 0-2 Viborg 2 [0-1]
F 16/08 13:00 HB Koge 2 1-2 Kolding IF 2 [0-2]
F 16/08 13:00 Fremad Amager 2 2-3 Nykobing [1-1]
F 14/08 12:30 Vejle 2 0-1 Fredericia 3 [0-1]
F 11/08 12:00 Nykobing 2 2-2 Vidovre 1 3 [0-1]
F 11/08 09:00 Kolding IF 1 4-3 Roskilde 3 [3-3]
F 11/08 09:00 Viborg 1 0-0 HB Koge 1 [0-0]
F 11/08 08:00 Fredericia 3 3-1 Nestved 3 [1-1]
F 11/08 07:45 Fremad Amager 2 0-0 Skive 3 [0-0]
F 10/08 10:15 Vendsissel 1 0-3 Vejle 4 [0-2]
F 04/08 09:00 Vejle 1 2-4 Nykobing 2 [0-3]
F 04/08 08:00 HB Koge 3 1-3 Fredericia 1 [0-1]
F 04/08 07:45 Roskilde 4 1-1 Skive 1 [0-0]
F 04/08 07:45 Nestved 2 0-2 Kolding IF [0-1]
F 03/08 07:15 Vidovre 5 0-1 Viborg 3 [0-0]
F 28/07 09:00 Skive 3-1 Nestved 4 [1-0]
F 28/07 09:00 Kolding IF 4 2-1 Vidovre 1 [2-0]
F 28/07 08:00 Nykobing 1 3-1 HB Koge 2 [2-0]
F 27/07 08:45 Fremad Amager 2-2 Vejle 1 [0-1]
F 26/07 12:00 Viborg 1 3-0 Roskilde [1-0]
F 25/05 07:45 Helsingor 1 4 1-2 Lyngby 3 [1-0]
F 25/05 07:45 Silkeborg 2-0 Nykobing 1 [1-0]
F 25/05 07:45 Viborg 1 4-0 Fremad Amager [2-0]
F 25/05 07:45 HB Koge 3-1 Roskilde [0-0]
F 25/05 07:45 Nestved 1 1-1 Thisted 2 [1-0]
F 25/05 07:45 Fredericia 2 2-2 Vidovre [2-0]
F 19/05 07:45 Nykobing 1 3-3 Helsingor 2 [1-1]
F 19/05 07:45 Roskilde 1 3-2 Fredericia 2 [1-0]
F 19/05 07:45 Vidovre 1 0-1 Viborg 1 [0-0]
F 19/05 07:45 Lyngby 3 2-0 Nestved 4 [0-0]
F 19/05 07:45 Thisted 2 2-3 HB Koge 3 [1-1]
F 14/05 13:00 Silkeborg 1 2-2 Viborg 2 [1-2]
F 12/05 07:45 Helsingor 3 1-1 Nestved 2 [0-1]
F 12/05 07:45 Roskilde 1 1-2 Lyngby [1-0]
F 12/05 07:45 Fredericia 3 2-1 Thisted 1 [1-0]
F 12/05 07:45 HB Koge 3 1-3 Nykobing [0-1]
F 09/05 12:00 Viborg 5 2-1 Fredericia 1 [0-1]
F 08/05 12:30 Nykobing 1 2-0 Vidovre 4 [0-0]
F 08/05 12:30 Fremad Amager 2 4-3 Lyngby 1 [1-3]
F 08/05 12:30 Silkeborg 5-0 Thisted 2 [1-0]
F 08/05 12:30 HB Koge 1 3 0-0 Helsingor 1 [0-0]
F 08/05 11:30 Nestved 2 4-1 Roskilde 3 [1-0]
F 05/05 07:45 Lyngby 1-1 HB Koge 2 [0-1]
F 05/05 07:45 Thisted 1 0-1 Nykobing 2 [0-0]
F 05/05 07:45 Viborg 3-1 Roskilde 3 [1-0]
F 05/05 07:45 Vidovre 1 3-1 Nestved 2 [1-0]
F 03/05 12:00 Fredericia 1 0-1 Silkeborg 1 [0-0]
F 28/04 07:45 Roskilde 1 1-1 Vidovre 1 [0-0]
F 28/04 07:45 Silkeborg 1-1 Helsingor 1 [0-1]
F 28/04 07:45 Thisted 1 2-1 Lyngby 4 [0-0]
F 28/04 07:45 Nestved 1 4 1-2 Fredericia 4 [0-2]
F 27/04 07:30 HB Koge 1 1-0 Viborg 1 [1-0]
F 22/04 07:45 Lyngby 0-0 Nykobing
F 21/04 07:45 Viborg 2 1-1 Nestved 2 [0-1]
F 21/04 07:45 Helsingor 1-2 Thisted [1-0]
F 21/04 07:45 Roskilde 2-2 Fremad Amager [1-2]
F 21/04 07:45 Fredericia 1 1-0 HB Koge 2 [1-0]
F 21/04 07:45 Vidovre 2 0-2 Silkeborg 1 [0-2]
F 21/04 07:45 Lyngby 3-0 Nykobing 3 [2-0]
F 14/04 07:45 Thisted 0-4 Viborg
F 11/04 12:45 Silkeborg 1 1-3 Nestved 1 [1-1]
F 08/04 12:30 Nestved 0-0 HB Koge 3 [0-0]
F 07/04 07:45 Nestved 0-0 HB Koge
F 07/04 07:45 Viborg 2 2-2 Nykobing 1 1 [1-1]
F 07/04 07:45 Roskilde 1-2 Silkeborg [0-0]
F 07/04 07:45 Vidovre 3 2-1 Helsingor 1 3 [1-1]
F 07/04 07:45 Fredericia 3 0-3 Lyngby 1 [0-1]
F 31/03 07:45 Lyngby 2 1-4 Viborg 4 [1-0]
F 31/03 07:45 Helsingor 2-1 Roskilde 3 [1-1]
F 31/03 07:45 Silkeborg 4-2 HB Koge 1 [2-1]
F 31/03 07:45 Nykobing 3 1-2 Nestved 2 [0-1]
F 31/03 07:45 Thisted 4 0-0 Vidovre 4 [0-0]
Postp 24/03 12:30 Nestved - Fremad Amager
F 24/03 08:45 Viborg 1 1-1 Helsingor 1 [1-0]
F 24/03 08:45 HB Koge 2 1-2 Vidovre 1 [1-0]
F 24/03 08:45 Roskilde 2 2-1 Thisted 2 [2-0]
F 20/03 14:00 Lyngby 2 2-0 Silkeborg 1 [1-0]
F 17/03 08:45 Silkeborg 2 2-1 Fredericia [1-0]
F 17/03 08:45 Nykobing 4 1-1 Lyngby 1 1 [1-1]
F 17/03 08:45 Fremad Amager 2 0-1 Viborg [0-0]
F 17/03 08:45 Thisted 2-3 Nestved [0-2]
F 17/03 08:45 Helsingor 1 0-2 HB Koge 1 [0-1]
F 17/03 08:45 Vidovre 1 0-2 Roskilde 4 [0-2]
F 10/03 08:45 Lyngby 1 3-1 Thisted 3 [2-0]
F 10/03 08:45 Nestved 2 0-0 Silkeborg 4 [0-0]
F 10/03 08:45 Nykobing 1 1-1 HB Koge 2 [1-1]
F 10/03 08:45 Viborg 1 1 0-2 Vidovre 3 [0-1]
F 10/03 08:45 Fremad Amager 1 2-2 Roskilde [0-2]
F 10/03 08:45 Fredericia 1-0 Helsingor [0-0]
F 03/03 07:45 Silkeborg 1 3-1 Roskilde 1 [1-1]
F 03/03 07:45 Nestved 2 1-0 Viborg 4 [0-0]
F 03/03 07:45 Thisted 1 2 1-3 Helsingor 2 [0-1]
F 03/03 07:45 Vidovre 4 0-1 Lyngby 3 [0-1]
F 03/03 07:45 HB Koge 3-3 Fredericia 2 [1-0]
F 03/03 07:45 Fremad Amager 0-2 Nykobing 1 [0-1]
F 25/11 07:45 Nykobing 3-0 Viborg 1 2 [0-0]
F 25/11 07:45 Fredericia 3-0 Nestved [1-0]
F 25/11 07:45 Thisted 1-4 Silkeborg [0-3]
F 25/11 07:45 Lyngby 3 4-0 Roskilde 1 [0-0]
F 25/11 07:45 Helsingor 3 2-0 Vidovre 2 [1-0]
F 18/11 10:00 Viborg 2-0 Thisted 2 [1-0]
F 18/11 07:45 Roskilde 2-1 Helsingor 2 [0-0]
F 18/11 07:45 Nestved 3 1-0 Nykobing 2 [0-0]
F 18/11 07:45 Vidovre 2-0 Fredericia 2 [1-0]
F 18/11 07:45 Silkeborg 0-0 Fremad Amager [0-0]
F 18/11 07:45 HB Koge 3 3-0 Lyngby 2 [0-0]
F 12/11 12:30 Helsingor 2 1-3 Viborg [0-2]
F 11/11 07:45 Roskilde 4-1 HB Koge 2 3 [1-1]
F 11/11 07:45 Thisted 0-1 Fremad Amager [0-0]
F 11/11 07:45 Lyngby 1 4 1-3 Fredericia 4 [1-2]
F 11/11 07:45 Nykobing 3-1 Silkeborg [0-0]
F 11/11 07:45 Nestved 1-1 Vidovre [0-1]
F 04/11 07:45 Viborg 0-1 Lyngby [0-0]
F 04/11 07:45 Helsingor 1-1 Silkeborg [0-1]
F 04/11 07:45 HB Koge 1-1 Thisted [0-0]
F 04/11 07:45 Vidovre 3 0-2 Nykobing 3 [0-1]
F 04/11 07:45 Fredericia 1-7 Roskilde 1 [1-3]
F 28/10 08:45 Silkeborg 3-2 Vidovre [1-1]
F 28/10 08:45 Roskilde 3-1 Viborg [2-0]
F 28/10 08:45 HB Koge 4 0-1 Nestved 2 [0-0]
F 28/10 08:45 Lyngby 2 1-1 Helsingor 1 [1-1]
F 25/10 12:30 Fredericia 1 1-2 Viborg 1 [0-1]
F 24/10 12:00 Lyngby 1 0-0 Fremad Amager 3 [0-0]
F 21/10 07:45 Nykobing 0-3 Fredericia [0-1]
F 21/10 07:45 Viborg 1 1-1 Silkeborg 2 [0-1]
F 21/10 07:45 Nestved 1-0 Lyngby [0-0]
F 21/10 07:45 Thisted 3-2 Roskilde [0-2]
F 18/10 13:00 Vidovre 2 2-0 HB Koge 3 [1-0]
F 16/10 12:30 Roskilde 1 1-1 Nestved 5 [0-0]
F 14/10 07:45 Helsingor 1 1-2 Nykobing 3 [1-0]
F 14/10 07:45 Vidovre 1 5-1 Thisted 3 [3-1]
F 14/10 07:45 HB Koge 2 1-2 Silkeborg [1-2]
F 07/10 07:45 Thisted 0-3 Fredericia [0-2]
F 07/10 07:45 Silkeborg 2 1-2 Lyngby 1 [1-0]
F 07/10 07:45 Roskilde 2-2 Nykobing [0-1]
F 07/10 07:45 Nestved 1-1 Helsingor [1-0]
F 05/10 12:00 Viborg 3-1 HB Koge 1 [0-1]
F 30/09 08:45 Fremad Amager 2 0-0 Thisted [0-0]
F 30/09 08:45 Nykobing 4-2 Nestved [1-0]
F 30/09 08:45 Vidovre 2 1-3 Viborg [0-3]
F 30/09 08:45 Fredericia 1-2 Silkeborg [1-1]
F 30/09 08:45 Lyngby 5 2-2 HB Koge 2 [0-1]
F 23/09 07:45 Silkeborg 3 3-1 Nykobing 1 [1-1]
F 23/09 07:45 Roskilde 1 3-0 Vidovre 4 [0-0]
F 23/09 07:45 HB Koge 2 2-2 Helsingor 2 [2-0]
F 23/09 07:45 Thisted 3-3 Viborg [2-1]
F 23/09 07:45 Fredericia 2-0 Lyngby [0-0]
F 23/09 07:45 Nestved 2-1 Fremad Amager [1-0]
F 19/09 13:30 HB Koge 4-0 Fremad Amager 1 [1-0]
F 16/09 07:45 Thisted 1-3 HB Koge [0-2]
F 16/09 07:45 Lyngby 3 1-3 Nestved 3 [0-0]
F 16/09 07:45 Nykobing 2-0 Vidovre [1-0]
F 16/09 07:45 Viborg 3-2 Roskilde [1-1]
F 16/09 07:45 Silkeborg 3-0 Helsingor 1 [2-0]
F 10/09 13:00 Vidovre 2 2-4 Silkeborg 1 [1-1]
F 09/09 07:45 Viborg 1 2-1 Nestved 1 [0-1]
F 09/09 07:45 Fredericia 1-2 Nykobing [0-0]
F 09/09 07:45 Roskilde 3 1-4 Lyngby [0-2]
F 09/09 07:45 Helsingor 0-1 Thisted [0-0]
F 02/09 07:45 Thisted 1-0 Vidovre
F 01/09 07:30 Lyngby 0-5 Viborg 2 [0-1]
F 01/09 07:30 Fredericia 3-1 HB Koge [0-1]
F 01/09 07:30 Nestved 3-1 Roskilde [0-1]
F 26/08 07:45 Helsingor 2 2-1 Lyngby 2 [1-0]
F 26/08 07:45 Silkeborg 3-1 Nestved [2-1]
F 26/08 07:45 Roskilde 2-2 Thisted [1-1]
F 26/08 07:45 Nykobing 0-1 Fremad Amager [0-0]
F 26/08 07:45 Viborg 2 2-2 Fredericia [2-1]
F 26/08 07:45 HB Koge 4-3 Vidovre [1-0]
F 22/08 12:30 Nestved 1-0 HB Koge
F 22/08 12:30 Vidovre 2 1-0 Helsingor [0-0]
F 22/08 12:30 Silkeborg 1 2-3 Viborg 1 [0-0]
F 22/08 12:30 Lyngby 4-1 Nykobing [2-1]
F 22/08 12:30 Fredericia 1 1-2 Thisted 2 [1-1]
F 19/08 08:45 HB Koge 1-0 Nykobing [0-0]
F 19/08 08:45 Thisted 4-0 Lyngby [2-0]
F 19/08 08:45 Viborg 1 2-0 Fremad Amager 1 [1-0]
F 19/08 08:45 Roskilde 2 0-1 Silkeborg 2 [0-1]
F 19/08 08:45 Vidovre 2-1 Nestved 2 [0-0]
F 12/08 07:45 Fremad Amager 3 2-2 Lyngby 2 [0-1]
F 12/08 07:45 Silkeborg 0-3 HB Koge [0-1]
F 12/08 07:45 Viborg 1-1 Helsingor 1 [1-0]
F 12/08 07:45 Nestved 1-1 Thisted [0-0]
F 05/08 07:45 Helsingor 1-1 Nestved [0-0]
F 05/08 07:45 Lyngby 4 1-0 Silkeborg 1 [1-0]
F 05/08 07:45 HB Koge 1-0 Viborg
F 05/08 07:45 Thisted 0-2 Nykobing [0-1]
F 05/08 07:45 Roskilde 0-3 Fredericia [0-1]
F 29/07 07:45 HB Koge 5-2 Roskilde [2-0]
F 29/07 07:45 Nestved 3-2 Fredericia [1-2]
F 29/07 07:45 Lyngby 1-1 Vidovre
F 29/07 07:45 Helsingor 3-1 Fremad Amager [3-0]
F 29/07 07:45 Viborg 0-0 Nykobing
F 29/07 07:45 Silkeborg 0-0 Thisted [0-0]
F 20/05 07:45 Esbjerg fB 2 0-0 HB Koge 2 [0-0]
F 20/05 07:45 Viborg 3-3 Brabrand 2 [1-0]
F 20/05 07:45 Thisted 0-2 Vejle [0-1]
F 20/05 07:45 Nykobing 4-0 Skive [2-0]
F 20/05 07:45 Fredericia 2 1-3 Vendsissel [1-1]
F 16/05 12:30 HB Koge 1-1 Viborg
F 12/05 09:30 Skive 0-3 Vejle
F 06/05 07:45 Vejle 2-1 Nykobing
F 28/04 09:30 Herfølge 0-0 Skive
F 28/04 09:30 HB Koge 0-0 Skive
F 28/04 09:30 Viborg 0-1 Vejle
F 24/04 13:00 Nykobing 3-3 Viborg [1-3]
F 24/04 12:00 Esbjerg fB 3 0-1 Vejle 1 2 [0-0]
F 22/04 07:45 Thisted 0-3 Viborg
F 20/04 14:15 Vejle 1-1 Roskilde
F 20/04 12:00 Thisted 0-3 Viborg [0-0]
F 20/04 12:00 Fredericia 1-0 Nykobing [0-0]
F 20/04 12:00 Brabrand 0-3 Esbjerg fB 3 [0-1]
F 20/04 12:00 Skive 0-2 Vendsissel [0-1]
F 15/04 07:45 Roskilde 0-1 Skive
F 11/04 11:30 Fremad Amager 1 3-0 Viborg 4 [2-0]
F 08/04 07:45 Thisted 0-1 HB Koge
F 08/04 07:45 Vejle 0-1 Brabrand
Postp 08/04 07:45 Nykobing - Viborg
F 05/04 12:00 Fredericia 0-1 HB Koge [0-0]
F 02/04 07:45 HB Koge 1-1 Vejle
F 02/04 07:45 Viborg 2-0 Roskilde
F 02/04 07:45 Skive 1-1 Thisted
F 29/03 07:45 Viborg 1-0 Skive
Postp 25/03 07:45 Esbjerg fB - Vejle
Postp 25/03 07:45 Fredericia - Roskilde
F 25/03 07:45 Skive 1-1 Brabrand
F 18/03 08:45 Viborg 1-0 HB Koge
F 16/03 13:45 Vejle 0-0 Skive
Postp 11/03 08:45 Nykobing - Vendsissel
F 11/03 08:45 HB Koge 3-2 Thisted
F 11/03 08:45 Brabrand 0-0 Viborg
F 11/03 08:45 Roskilde 0-0 Vejle
Postp 04/03 07:45 Fredericia - HB Koge
F 04/03 07:45 Viborg 3-1 Nykobing
F 02/03 13:00 Vejle 0-0 Thisted
F 26/11 08:30 Skive 4-4 Nykobing
F 26/11 08:30 Roskilde 1-0 Viborg
F 14/11 12:00 Vejle 0-0 HB Koge
F 12/11 07:45 Skive 1-3 Viborg
F 05/11 08:30 Thisted 2-1 Skive
F 05/11 08:30 Brabrand 1-2 Vejle
F 29/10 09:30 Viborg 2-2 Thisted
F 25/10 13:00 Nykobing 1-1 Vejle
F 22/10 08:30 Skive 2-1 HB Koge
F 22/10 08:30 Vejle 3-1 Viborg
Postp 15/10 08:30 Nykobing - Fredericia
F 15/10 08:30 Skive 0-2 Roskilde
Postp 09/10 13:00 Esbjerg fB - Viborg
F 08/10 07:45 Brabrand 0-3 Skive
Postp 08/10 07:45 Nykobing - Vejle
F 01/10 07:00 Viborg 4-0 Brabrand
F 01/10 07:00 Skive 1-2 Thisted
F 24/09 07:00 Thisted 1-1 Vejle
F 24/09 07:00 Viborg 4-3 Roskilde
F 17/09 07:45 HB Koge 3-0 Viborg
F 13/09 12:30 Viborg 2-0 Vejle
Postp 30/07 07:45 Brabrand - Roskilde
Postp 13/11 07:45 Nestved - Skive
Postp 09/10 07:45 Vendsissel - Nykobing
Postp 15/09 11:30 Nykobing - Helsingor
Postp 04/09 07:45 Vendsissel - Helsingor
Postp 04/09 07:45 Skive - Vejle
Postp 27/03 13:00 Vendsissel - Horsens
Postp 13/03 08:45 Nestved - Vejle
Postp 22/11 09:00 HB Koge - Vendsissel
Postp 22/11 09:00 Silkeborg - Horsens
Postp 22/11 07:30 Helsingor - Skive
Postp 22/11 07:00 Roskilde - Fredericia
Postp 12/10 13:00 HB Koge - Silkeborg
Postp 11/10 09:00 Vendsissel - Nestved
Postp 04/09 13:00 Vendsissel - Horsens
Postp 04/09 13:00 Skive - Fredericia
Postp 29/03 09:30 HB Koge - Orxus
Postp 29/03 09:00 Akademisk - Vejle
Postp 21/11 13:00 Roskilde - HB Koge
Postp 12/10 08:00 Vendsissel - Horsens
Postp 07/09 09:30 Orxus - Lyngby
Postp 09/11 09:00 Marienlist - Hobro
Postp 12/10 09:00 Marienlist - Silkeborg
Postp 08/09 10:15 Vejle - Silkeborg
Postp 04/04 13:00 Skive - FC Vestsjaelland
Postp 24/03 10:00 HB Koge - Vendsissel
Postp 24/03 08:00 Fredericia - Lyngby
Postp 27/03 07:00 Roskilde - Fredericia
Postp 20/03 10:00 Akademisk - Kolding FC
Postp 20/03 10:00 Vendsissel - HB Koge
Postp 20/03 10:00 Skive - Vidovre
Postp 13/03 10:00 Roskilde - Vendsissel
Postp 12/03 09:00 Hobro - Skive
Postp 21/11 09:00 Roskilde - Vendsissel
Postp 20/11 08:00 Hobro - Skive
Postp 14/04 12:00 Brabrand - Nestved
Postp 10/04 09:00 Brabrand - Skive
Postp 28/03 09:00 Lyngby - Viborg
Postp 21/03 10:00 Kolding FC - Thisted
Postp 21/03 10:00 Skive - Vidovre
Postp 21/03 10:00 Viborg - Frem
Postp 20/03 10:00 Brabrand - Nestved
Postp 23/11 09:00 Akademisk - Skive
Postp 23/11 09:00 Fredericia - Nykobing
Postp 23/11 07:30 Fremad Amager - Silkeborg
Postp 23/11 07:00 Roskilde - Kolding FC
Postp 24/03 10:00 Kolding FC - Olstykke FC
Postp 24/03 10:00 Herfolge BK - Nestved
Postp 24/03 10:00 Nykobing - Frem
Postp 24/03 10:00 Aarhus Fremad - Koge BK
Postp 24/03 10:00 Hallerup - Vidovre
Postp 24/03 10:00 Fredericia - Skive
Postp 20/03 08:00 Frem - SonderjyskE
Postp 20/03 08:00 Olstykke FC - Hallerup
Postp 27/08 09:00 Herfolge BK - SonderjyskE
Postp 13/04 09:00 Nykobing - Fredericia
Postp 09/04 07:00 Olstykke FC - Koge BK
Postp 02/04 07:00 Lyngby - Herfolge BK
Postp 26/03 08:00 Nykobing - Bronshoj
Postp 26/03 08:00 Herfolge BK - Koge BK
Postp 26/03 06:00 Frem - Randers
Postp 25/03 09:00 Skjold - Kolding FC
Postp 25/03 09:00 Hallerup - Lyngby
Postp 25/03 09:00 Brabrand - Akademisk
Postp 19/03 09:00 Vejle - Nykobing
Postp 19/03 09:00 Koge BK - Hallerup
Postp 19/03 09:00 Akademisk - Herfolge BK
Postp 19/03 07:00 Frem - Skjold
Postp 19/03 07:00 Fremad Amager - Brabrand
Postp 19/03 07:00 Lyngby - Fredericia
Postp 18/03 09:00 Bronshoj - Kolding FC
Postp 09/10 07:00 Frem - Herfolge BK
Postp 08/10 09:00 Skjold - Vejle
Postp 30/07 09:00 Hallerup - Vejle
Postp 20/03 09:00 Nykobing - Bronshoj
Postp 20/03 09:00 Nestved - Fredericia
Postp 20/03 09:00 Vejle - B.93 Kopengagen
Postp 20/03 07:00 Fremad Amager - Horsens
Postp 19/03 09:00 Dalum - Akademisk
Postp 19/03 09:00 Skjold - Koge BK
Postp 19/03 09:00 Hallerup - SonderjyskE
Postp 22/08 09:00 Koge BK - SonderjyskE
Postp 22/08 09:00 Nykobing - Vejle
Postp 22/08 09:00 Horsens - Hallerup
Postp 22/08 07:00 Olstykke FC - Nestved
Postp 22/08 07:00 Dalum - Fremad Amager
Postp 22/08 07:00 Akademisk - Frem
Postp 21/08 09:00 Bronshoj - Skjold
Postp 21/03 07:00 Fredericia - Silkeborg
Rejalashtrilgan
09/06 12:00 Vejle - Skive
14/06 09:00 Vidovre - Viborg
14/06 12:00 Skive - Nykobing
21/06 12:00 Vejle - Vidovre
24/06 12:00 Skive - Viborg
24/06 12:00 Nestved - Vejle
28/06 12:00 Viborg - HB Koge
28/06 12:00 Skive - Nestved
01/07 12:00 Nestved - Viborg
01/07 12:00 HB Koge - Vejle
05/07 12:00 Vejle - Roskilde
12/07 12:00 Roskilde - Skive
15/07 12:00 Vejle - Nykobing
15/07 12:00 Vidovre - Skive
19/07 12:00 Vejle - Viborg
19/07 12:00 Skive - HB Koge
Kontaktlar