10th April 7:13am (GMT-5)

European Championship Qualification Voqealar

Tugalangan
Postp 26/03 15:45 Islandiya - Ruminiya
Postp 26/03 15:45 Bolgariya - Vengriya
Postp 26/03 15:45 Shotlandiya - Isroil
Postp 26/03 15:45 Slovakiya - Irlandiya
Postp 26/03 13:00 Gruziya - Belarus
Postp 26/03 13:00 Norvegiya - Serbiya
F 19/11 14:45 Netherlands 5-0 Estoniya [2-0]
F 19/11 14:45 San-Marino 4 0-5 Rossiya 1 [0-2]
F 19/11 14:45 Uels 2 2-0 Vengriya 2 [1-0]
F 19/11 14:45 Slovakiya 2 2-0 Ozarbayjon 3 [1-0]
F 19/11 14:45 Polsha 3 3-2 Sloveniya 1 1 [1-1]
F 19/11 14:45 Latviya 2 1-0 Avstriya 1 [0-0]
F 19/11 14:45 Belgiya 6-1 Kipr 1 [4-1]
F 18/11 14:45 Ispaniya 1 5-0 Ruminiya 1 [4-0]
F 18/11 14:45 Malta 2 1-2 Norvegiya [1-1]
F 18/11 14:45 Italiya 9-1 Armeniya 1 [4-0]
F 18/11 14:45 Gretsiya 1 2-1 Finlandiya 2 [0-1]
F 18/11 14:45 Irlandiya 2 1-1 Daniya 2 [0-0]
F 17/11 14:45 Albaniya 1 0-2 Fransiya 1 [0-2]
F 17/11 14:45 Andorra 3 0-2 Turkiya 1 [0-2]
F 17/11 14:45 Moldova 3 1-2 Islandiya 4 [0-1]
F 17/11 12:00 Bolgariya 2 1-0 Chexiya 2 [0-0]
F 17/11 12:00 Kosovo 1 0-4 Angliya [0-1]
F 17/11 09:00 Serbiya 2 2-2 Ukraina 2 [1-1]
F 16/11 14:45 Germaniya 1 4-0 Belarus [1-0]
F 16/11 14:45 Isroil 1 1-2 Polsha 1 [0-1]
F 16/11 12:00 Sloveniya 2 1-0 Latviya 4 [0-0]
F 16/11 12:00 Ozarbayjon 4 0-2 Uels 4 [0-2]
F 16/11 12:00 Rossiya 1 1-4 Belgiya [0-3]
F 16/11 09:00 Kipr 1 1-2 Shotlandiya 5 [0-1]
F 15/11 14:45 Ruminiya 2 0-2 Shvetsiya 1 [0-2]
F 15/11 14:45 Daniya 6-0 Gibraltar 2 [1-0]
F 15/11 14:45 Ispaniya 7-0 Malta [2-0]
F 15/11 14:45 Shveytsariya 1 1-0 Gruziya 2 [0-0]
F 15/11 12:00 Armeniya 3 0-1 Gretsiya 3 [0-1]
F 15/11 12:00 Finlandiya 3-0 Lihtenshteyn [1-0]
F 14/11 14:45 Serbiya 3-2 Lyuksemburg 2 [2-0]
F 14/11 14:45 Portugaliya 6-0 Lithuania 2 [2-0]
F 14/11 14:45 Angliya 1 7-0 Chernogoriya 1 [5-0]
F 14/11 14:45 Chexiya 2 2-1 Kosovo 4 [0-0]
F 14/11 14:45 Fransiya 1 2-1 Moldova 4 [1-1]
F 14/11 14:45 Albaniya 1 2-2 Andorra 4 [1-1]
F 14/11 12:00 Turkiya 3 0-0 Islandiya 2 [0-0]
F 15/10 14:45 Farer orollari 1-0 Malta 2 [0-0]
F 15/10 14:45 Gibraltar 2 2-3 Gruziya 1 [0-2]
F 15/10 14:45 Lihtenshteyn 1 0-5 Italiya 1 [0-1]
F 15/10 14:45 Isroil 1 3-1 Latviya 3 [3-1]
F 15/10 14:45 Ruminiya 2 1-1 Norvegiya [0-0]
F 15/10 14:45 Shvetsiya 3 1-1 Ispaniya 3 [0-0]
F 15/10 12:00 Finlandiya 3-0 Armeniya 3 [1-0]
F 14/10 14:45 Bolgariya 0-6 Angliya 1 [0-4]
F 14/10 14:45 Lithuania 2 1-2 Serbiya 1 [0-0]
F 14/10 14:45 Moldova 5 0-4 Albaniya 3 [0-3]
F 14/10 14:45 Islandiya 1 2-0 Andorra 2 [1-0]
F 14/10 14:45 Fransiya 2 1-1 Turkiya 3 [0-0]
F 14/10 14:45 Kosovo 3 2-0 Chernogoriya 4 [2-0]
F 13/10 14:45 Sloveniya 1 2 0-1 Avstriya 4 [0-1]
F 13/10 14:45 Estoniya 2 0-3 Germaniya 1 [0-0]
F 13/10 14:45 Uels 3 1-1 Horvatiya 5 [1-1]
F 13/10 12:00 Belarus 5 1-2 Netherlands [0-2]
F 13/10 12:00 Kipr 1 1 0-5 Rossiya 1 [0-2]
F 13/10 12:00 Vengriya 2 1-0 Ozarbayjon 5 [1-0]
F 13/10 09:00 Qozog'iston 4 0-2 Belgiya 2 [0-1]
F 12/10 14:45 Italiya 2-0 Gretsiya 3 [0-0]
F 12/10 14:45 Malta 3 0-4 Shvetsiya 1 [0-1]
F 12/10 14:45 Norvegiya 1 1-1 Ispaniya 5 [0-0]
F 12/10 12:00 Daniya 2 1-0 Shveytsariya 3 [0-0]
F 12/10 09:00 Gruziya 1 0-0 Irlandiya 1 [0-0]
F 11/10 14:45 Turkiya 3 1-0 Albaniya 6 [0-0]
F 11/10 14:45 Chexiya 1 2-1 Angliya 3 [1-1]
F 11/10 14:45 Andorra 3 1-0 Moldova 1 3 [0-0]
F 11/10 14:45 Islandiya 2 0-1 Fransiya 3 [0-0]
F 11/10 14:45 Ukraina 1 2-0 Lithuania 2 [1-0]
F 10/10 14:45 Rossiya 4-0 Shotlandiya 1 [0-0]
F 10/10 14:45 Avstriya 2 3-1 Isroil 2 [1-1]
F 10/10 14:45 Slovakiya 1 1 1-1 Uels 4 [0-1]
F 10/10 14:45 Belgiya 1 9-0 San-Marino 2 [6-0]
F 10/10 14:45 Horvatiya 2 3-0 Vengriya 1 2 [3-0]
F 10/10 14:45 Latviya 1 0-3 Polsha [0-2]
F 10/10 12:00 Belarus 1 0-0 Estoniya 1 [0-0]
F 10/10 10:00 Qozog'iston 6 1-2 Kipr 2 [1-0]
F 10/09 14:45 Albaniya 3 4-2 Islandiya 1 [1-0]
F 10/09 14:45 Lithuania 1-5 Portugaliya [1-1]
F 10/09 14:45 Lyuksemburg 2 1-3 Serbiya 3 [0-1]
F 10/09 14:45 Moldova 0-4 Turkiya [0-1]
F 10/09 14:45 Chernogoriya 2 0-3 Chexiya 2 [0-0]
F 10/09 14:45 Angliya 5-3 Kosovo 5 [5-1]
F 10/09 14:45 Fransiya 3-0 Andorra 1 [1-0]
F 09/09 14:45 Rossiya 1-0 Qozog'iston [0-0]
F 09/09 14:45 Polsha 2 0-0 Avstriya 3 [0-0]
F 09/09 14:45 Sloveniya 3 3-2 Isroil 2 [1-0]
F 09/09 14:45 Estoniya 3 0-4 Netherlands 1 [0-1]
F 09/09 14:45 Vengriya 1 6 1-2 Slovakiya 2 [0-1]
F 09/09 14:45 San-Marino 1 0-4 Kipr [0-2]
F 09/09 14:45 Shotlandiya 2 0-4 Belgiya 1 [0-3]
F 09/09 12:00 Ozarbayjon 4 1-1 Horvatiya 2 [0-1]
F 08/09 14:45 Shvetsiya 2 1-1 Norvegiya 1 [0-1]
F 08/09 14:45 Finlandiya 4 1-2 Italiya 2 [0-0]
F 08/09 12:00 Gruziya 2 0-0 Daniya 1 [0-0]
F 08/09 12:00 Shveytsariya 4-0 Gibraltar 1 [3-0]
F 08/09 12:00 Ruminiya 1-0 Malta 1 [0-0]
F 07/09 14:45 Turkiya 3 1-0 Andorra 4 [0-0]
F 07/09 14:45 Serbiya 2 2-4 Portugaliya 2 [0-1]
F 07/09 14:45 Fransiya 4-1 Albaniya 2 [2-0]
F 07/09 12:00 Lithuania 0-3 Ukraina 1 [0-2]
F 07/09 12:00 Angliya 2 4-0 Bolgariya 1 [1-0]
F 07/09 12:00 Islandiya 3-0 Moldova 2 [1-0]
F 07/09 09:00 Kosovo 1 2-1 Chexiya 2 [1-1]
F 06/09 14:45 Shotlandiya 2 1-2 Rossiya 3 [1-1]
F 06/09 14:45 Avstriya 6-0 Latviya 5 [2-0]
F 06/09 14:45 Sloveniya 2 2-0 Polsha 3 [1-0]
F 06/09 14:45 Slovakiya 0-4 Horvatiya [0-1]
F 06/09 14:45 Uels 2 2-1 Ozarbayjon 3 [1-0]
F 06/09 14:45 San-Marino 2 0-4 Belgiya [0-1]
F 06/09 12:00 Estoniya 1-2 Belarus 2 [0-0]
F 06/09 12:00 Kipr 4 1-1 Qozog'iston 2 [1-1]
F 05/09 14:45 Gibraltar 1 0-6 Daniya 1 [0-2]
F 05/09 14:45 Ruminiya 1 1-2 Ispaniya 1 3 [0-1]
F 05/09 14:45 Norvegiya 1 2-0 Malta 1 [2-0]
F 05/09 14:45 Finlandiya 2 1-0 Gretsiya 4 [0-0]
F 05/09 12:00 Armeniya 1 3 1-3 Italiya 2 [1-1]
F 11/06 14:45 Belgiya 1 3-0 Shotlandiya 1 [1-0]
F 11/06 14:45 Rossiya 2 1-0 Kipr 2 [1-0]
F 11/06 14:45 Islandiya 2 2-1 Turkiya 4 [2-1]
F 11/06 14:45 Germaniya 8-0 Estoniya 1 [5-0]
F 11/06 14:45 Andorra 1 0-4 Fransiya 2 [0-3]
F 11/06 14:45 Albaniya 1 2-0 Moldova 2 [0-0]
F 11/06 14:45 Gretsiya 4 2-3 Armeniya 3 [0-2]
F 11/06 14:45 Vengriya 3 1-0 Uels 3 [0-0]
F 11/06 12:00 Ozarbayjon 1 1-5 Slovakiya [1-3]
F 10/06 14:45 Ispaniya 1 3-0 Shvetsiya [0-0]
F 10/06 14:45 Daniya 5-1 Gruziya 4 [2-1]
F 10/06 14:45 Latviya 2 0-5 Sloveniya 1 [0-4]
F 10/06 14:45 Polsha 1 4-0 Isroil 2 [1-0]
F 10/06 14:45 Malta 1 0-4 Ruminiya 1 1 [0-3]
F 10/06 14:45 Bolgariya 1 2-3 Kosovo 1 [1-1]
F 10/06 14:45 Ukraina 3 1-0 Lyuksemburg 4 [1-0]
F 10/06 14:45 Serbiya 1 4-1 Lithuania 3 [3-0]
F 10/06 14:45 Irlandiya 1 2-0 Gibraltar 1 [1-0]
F 10/06 14:45 Chexiya 3 3-0 Chernogoriya 3 [1-0]
F 08/06 14:45 Shotlandiya 1 2-1 Kipr 2 [0-0]
F 08/06 14:45 Belarus 2 0-2 Germaniya [0-1]
F 08/06 14:45 Turkiya 2 2-0 Fransiya 2 [2-0]
F 08/06 14:45 Gretsiya 2 0-3 Italiya 1 [0-3]
F 08/06 14:45 Belgiya 3-0 Qozog'iston 3 [2-0]
F 08/06 12:00 Moldova 1 2 1-0 Andorra [1-0]
F 08/06 12:00 Armeniya 1 3-0 Lihtenshteyn [2-0]
F 08/06 12:00 Rossiya 9-0 San-Marino 2 [4-0]
F 08/06 12:00 Ozarbayjon 3 1-3 Vengriya 3 [0-1]
F 08/06 09:00 Islandiya 1 1-0 Albaniya 3 [1-0]
F 08/06 09:00 Horvatiya 5 2-1 Uels 1 [1-0]
F 07/06 14:45 Shvetsiya 3-0 Malta 1 [1-0]
F 07/06 14:45 Latviya 2 0-3 Isroil 1 [0-1]
F 07/06 14:45 Avstriya 2 1-0 Sloveniya 1 [0-0]
F 07/06 14:45 Chernogoriya 2 1-1 Kosovo 3 [0-1]
F 07/06 14:45 Chexiya 2 2-1 Bolgariya 4 [1-1]
F 07/06 14:45 Ukraina 5-0 Serbiya 2 [2-0]
F 07/06 14:45 Daniya 1-1 Irlandiya 1 [0-0]
F 07/06 14:45 Norvegiya 1 2-2 Ruminiya 2 [0-0]
F 07/06 12:00 Gruziya 1 3-0 Gibraltar 3 [1-0]
F 26/03 15:45 Irlandiya 1-0 Gruziya 2 [1-0]
F 26/03 15:45 Shveytsariya 2 3-3 Daniya 1 [1-0]
F 26/03 15:45 Malta 1 0-2 Ispaniya [0-1]
F 26/03 15:45 Norvegiya 4 3-3 Shvetsiya 3 [1-0]
F 26/03 13:00 Armeniya 4 0-2 Finlandiya 3 [0-1]
F 25/03 15:45 Andorra 4 0-3 Albaniya 1 [0-1]
F 25/03 15:45 Chernogoriya 1 1-5 Angliya 3 [1-2]
F 25/03 15:45 Kosovo 3 1-1 Bolgariya 5 [0-1]
F 25/03 15:45 Portugaliya 1 1-1 Serbiya 3 [1-1]
F 25/03 15:45 Fransiya 1 4-0 Islandiya 1 [1-0]
F 25/03 15:45 Lyuksemburg 4 1-2 Ukraina 2 [1-1]
F 25/03 13:00 Turkiya 4-0 Moldova 3 [2-0]
F 24/03 15:45 Polsha 2 2-0 Latviya 3 [0-0]
F 24/03 15:45 Kipr 0-2 Belgiya [0-2]
F 24/03 15:45 Netherlands 1 2-3 Germaniya [0-2]
F 24/03 13:00 Vengriya 1 2-1 Horvatiya 1 [1-1]
F 24/03 13:00 Isroil 3 4-2 Avstriya 5 [2-1]
F 24/03 10:00 Uels 2 1-0 Slovakiya 7 [1-0]
F 24/03 10:00 Qozog'iston 4 0-4 Rossiya 1 [0-2]
F 23/03 15:45 Lihtenshteyn 0-2 Gretsiya 1 [0-1]
F 23/03 15:45 Italiya 2 2-0 Finlandiya 1 [1-0]
F 23/03 13:00 Shvetsiya 1 2-1 Ruminiya 3 [2-0]
F 23/03 13:00 Gibraltar 2 2-0 Irlandiya 2 [1-0]
F 23/03 10:00 Gruziya 3 0-2 Shveytsariya 1 [0-0]
F 22/03 15:45 Angliya 5-0 Chexiya 2 [2-0]
F 22/03 15:45 Andorra 4 0-2 Islandiya [0-1]
F 22/03 15:45 Moldova 2 1-4 Fransiya 2 [0-3]
F 22/03 15:45 Portugaliya 0-0 Ukraina 1 [0-0]
F 22/03 15:45 Albaniya 3 0-2 Turkiya 2 [0-1]
F 21/03 15:45 Netherlands 1 4-0 Belarus 2 [2-0]
F 21/03 15:45 Horvatiya 2-1 Ozarbayjon 1 [1-1]
F 21/03 15:45 Slovakiya 4 2-0 Vengriya 3 [1-0]
F 21/03 15:45 Isroil 3 1-1 Sloveniya 1 [0-0]
F 21/03 15:45 Belgiya 1 3-1 Rossiya 1 1 [2-1]
F 21/03 15:45 Avstriya 2 0-1 Polsha 1 [0-0]
F 21/03 13:00 Kipr 5-0 San-Marino 4 [4-0]
F 13/10 14:45 Uels 2-0 Andorra
F 13/10 14:45 Malta 0-1 Horvatiya
F 13/10 14:45 Belgiya 3-1 Isroil
F 10/10 14:45 Andorra 1-4 Belgiya
F 10/10 14:45 Isroil 1-2 Kipr
F 10/10 14:45 Chexiya 0-2 Turkiya
F 10/10 12:00 Norvegiya 2-0 Malta
F 09/10 14:45 Moldova 1-2 Rossiya
F 07/09 12:00 Armeniya 0-0 Daniya
F 06/09 14:45 Kipr 0-1 Belgiya
F 06/09 12:00 Uels 0-0 Isroil
F 06/09 12:00 Latviya 1-2 Chexiya
F 05/09 12:00 Ukraina 3-1 Belarus
F 04/09 14:45 Daniya 0-0 Albaniya
F 03/09 14:45 Isroil 4-0 Andorra
F 03/09 14:45 Kipr 0-1 Uels
F 03/09 14:45 Turkiya 1-1 Latviya
F 03/09 14:45 Italiya 1-0 Malta
F 13/06 14:45 Daniya 2-0 Serbiya
F 13/06 12:00 Polsha 4-0 Gruziya
F 12/06 14:45 Uels 1-0 Belgiya
F 12/06 14:45 Andorra 1-3 Kipr
F 12/06 14:45 Malta 0-1 Bolgariya
F 31/03 14:45 Isroil 0-1 Belgiya
F 28/03 15:45 Belgiya 5-0 Kipr
F 28/03 13:00 Chexiya 1-1 Latviya
F 28/03 13:00 Isroil 0-3 Uels
Postp 27/03 15:45 Chernogoriya - Rossiya
F 16/11 14:45 Bolgariya 1-1 Malta
F 16/11 12:00 Kipr 5-0 Andorra
F 16/11 12:00 Belgiya 0-0 Uels
F 14/11 14:45 Serbiya 1-3 Daniya
F 14/11 12:00 Gruziya 0-4 Polsha
F 13/10 14:45 Latviya 1-1 Turkiya
F 13/10 14:45 Uels 2-1 Kipr
F 13/10 14:45 Andorra 1-4 Isroil
F 13/10 14:45 Malta 0-1 Italiya
F 12/10 12:00 Rossiya 1-1 Moldova
F 11/10 14:45 Albaniya 1-1 Daniya
F 10/10 14:45 Turkiya 1-2 Chexiya
F 10/10 14:45 Kipr 1-2 Isroil
F 10/10 14:45 Belgiya 6-0 Andorra
F 10/10 14:45 Malta 0-3 Norvegiya
F 09/10 14:45 Belarus 0-2 Ukraina
Postp 09/09 14:45 Isroil - Belgiya
F 09/09 14:45 Horvatiya 2-0 Malta
F 09/09 14:45 Andorra 1-2 Uels
Postp 18/11 08:00 Serbiya - Qozog'iston
Postp 17/11 14:45 Serbiya - Qozog'iston
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling