4th April 10:18am (GMT-5)

Germaniya chempionati 2-Bundesliga Voqealar

Tugalangan
Postp 07:00 Vexen - Zandxaus
Postp 03/04 12:30 Arminiya - Dinamo Drezden
Postp 22/03 08:30 07 Heidelsheim - Vexen
Postp 22/03 08:30 Nurnberg - Erzgebirge Aue
Postp 21/03 08:00 Gamburg - Arminiya
Postp 21/03 08:00 Xolshtain - Shtutgart
Postp 21/03 08:00 Osnabryuk - Hannover 96
Postp 20/03 13:30 Karlsruher - VfL Bochum
Postp 15/03 08:30 Vexen - Shtutgart
Postp 15/03 08:30 Sankt-Pauli - Nurnberg
Postp 14/03 08:00 Karlsruher - Darmstadt 98
Postp 14/03 08:00 Erzgebirge Aue - Zandxaus
Postp 13/03 13:30 Gryoyter Fyurt - Gamburg
Postp 13/03 13:30 Arminiya - Osnabryuk
F 09/03 15:30 Shtutgart 1 1-1 Arminiya 2 [0-0]
F 08/03 08:30 Zandxaus 2 2-2 Sankt-Pauli 2 [1-1]
F 06/03 12:30 Osnabryuk 2 2-6 Vexen 4 [2-5]
F 06/03 12:30 Nurnberg 1 0-3 Hannover 96 [0-2]
F 02/03 14:30 Hannover 96 1 3-1 Xolshtain [1-0]
F 01/03 07:30 VfL Bochum 2 4-4 Zandxaus 3 [2-2]
F 01/03 07:30 Arminiya 1 1-0 Vexen 3 [0-0]
F 28/02 12:30 Karlsruher 3 0-1 Nurnberg 3 [0-0]
F 23/02 08:00 Arminiya 2 1-0 Hannover 96 3 [0-0]
F 23/02 07:30 Zandxaus 4 0-2 Karlsruher 3 [0-2]
F 22/02 07:00 Gamburg 0-2 Sankt-Pauli 4 [0-2]
F 21/02 12:30 Vexen 1 1-1 Gryoyter Fyurt 1 [1-0]
F 17/02 14:30 VfL Bochum 1 0-1 Shtutgart 1 [0-0]
F 15/02 07:00 Gryoyter Fyurt 2-4 Arminiya [0-2]
F 15/02 07:00 Hannover 96 4 1-1 Gamburg [0-0]
F 09/02 07:30 Vexen 1 0-1 VfL Bochum 4 [0-1]
F 08/02 07:00 Osnabryuk 3 0-1 Nurnberg 3 [0-0]
F 08/02 07:00 Gamburg 1 2-0 Karlsruher 1 [0-0]
F 03/02 14:30 VfL Bochum 1 1-3 Gamburg 1 [0-0]
F 02/02 07:30 Nurnberg 1 2 2-0 Zandxaus 1 [1-0]
F 01/02 07:00 Hannover 96 1 2-2 Vexen 2 [0-1]
F 30/01 14:30 Gamburg 2 4-1 Nurnberg 4 [2-0]
F 29/01 14:30 Osnabryuk 1 2 1-3 Zandxaus 4 [0-1]
F 22/12 07:30 Zandxaus 1 2-2 Xolshtain 1 [0-1]
F 21/12 07:00 Darmstadt 98 2-2 Gamburg 1 [1-2]
F 21/12 07:00 Sankt-Pauli 1 3-0 Arminiya [2-0]
F 20/12 12:30 Karlsruher 2 0-1 Vexen 3 [0-0]
F 15/12 07:30 Nurnberg 1 2-2 Xolshtain 1 [1-0]
F 15/12 07:30 Zandxaus 1 1-1 Gamburg 1 [1-0]
F 14/12 07:00 Sankt-Pauli 1 3-1 Vexen 2 [1-0]
F 09/12 14:30 Shtutgart 2 3-1 Nurnberg 1 [0-1]
F 08/12 07:30 Vexen 1 0-0 Darmstadt 98 1 2 [0-0]
F 06/12 12:30 Gamburg 0-1 07 Heidelsheim [0-0]
F 06/12 12:30 Arminiya 1 2-2 Karlsruher 3 [0-1]
F 01/12 07:30 Darmstadt 98 1-3 Arminiya 2 [0-0]
F 01/12 07:30 Zandxaus 5 2-1 Shtutgart 3 [2-0]
F 30/11 07:00 Nurnberg 1 0-2 Vexen 1 [0-1]
F 29/11 12:30 Osnabryuk 1 2-1 Gamburg 1 [2-0]
F 23/11 07:00 Vexen 3 3-6 Xolshtain 2 [2-4]
F 23/11 07:00 Arminiya 1 1-1 Zandxaus 1 [1-1]
F 22/11 12:30 VfL Bochum 1 1-1 Osnabryuk 2 [1-1]
F 10/11 07:30 Nurnberg 2 1-5 Arminiya 2 [0-3]
F 09/11 07:00 Osnabryuk 1 1-0 Shtutgart 3 [1-0]
F 09/11 07:00 Xolshtain 2 1-1 Gamburg 1 2 [1-0]
F 08/11 12:30 Dinamo Drezden 3 1-0 Vexen 3 [1-0]
F 04/11 14:30 VfL Bochum 2 3-1 Nurnberg 3 [3-0]
F 03/11 07:30 Vexen 1 1 1-1 Gamburg [0-0]
F 03/11 07:30 Arminiya 2 2-1 Xolshtain 2 [1-0]
F 01/11 13:30 Hannover 96 3 1-1 Zandxaus [1-0]
F 28/10 15:30 Zandxaus 1 1 0-0 Vexen 2 [0-0]
F 26/10 07:00 Gamburg 1 6-2 Shtutgart 3 [3-1]
F 25/10 12:30 Xolshtain 4 2-1 VfL Bochum 5 [1-1]
F 21/10 14:30 Arminiya 2 1-1 Gamburg [0-1]
F 19/10 07:00 Vexen 2 0-0 07 Heidelsheim 3 [0-0]
F 07/10 14:30 Osnabryuk 1 2 0-1 Arminiya 2 [0-0]
F 06/10 07:30 Nurnberg 3 1-1 Sankt-Pauli 1 [0-1]
F 04/10 12:30 Shtutgart 1 1-2 Vexen 1 3 [1-2]
F 30/09 14:30 Hannover 96 3 0-4 Nurnberg 1 [0-3]
F 29/09 07:30 Sankt-Pauli 2 2-0 Zandxaus 1 [2-0]
F 27/09 12:30 Vexen 3 2-0 Osnabryuk 1 [1-0]
F 27/09 12:30 Arminiya 1 2 0-1 Shtutgart 1 [0-0]
F 21/09 07:00 Vexen 1 2 2-5 Arminiya 2 [1-3]
F 21/09 07:00 Zandxaus 1 1-1 VfL Bochum 4 [0-0]
F 21/09 07:00 Nurnberg 1-1 Karlsruher [1-1]
F 16/09 14:30 Sankt-Pauli 2 2-0 Gamburg 2 [1-0]
F 13/09 12:30 Karlsruher 2 1-0 Zandxaus 3 [0-0]
F 13/09 12:30 Gryoyter Fyurt 3 2-1 Vexen 1 [0-0]
F 02/09 14:30 Shtutgart 2-1 VfL Bochum 1 [1-1]
F 01/09 07:30 Osnabryuk 2 3-0 Karlsruher 3 [1-0]
F 01/09 07:30 Gamburg 3-0 Hannover 96 [1-0]
F 31/08 07:00 Vexen 1 0-5 Jahn Regensburg [0-2]
F 25/08 07:30 Karlsruher 2 2-4 Gamburg 3 [0-2]
F 25/08 07:30 Nurnberg 2 1-0 Osnabryuk 2 [0-0]
F 24/08 07:00 VfL Bochum 1 3 3-3 Vexen 1 [0-3]
F 18/08 07:30 Xolshtain 1 2-1 Karlsruher 2 [1-1]
F 17/08 07:00 Vexen 4 0-3 Hannover 96 1 [0-1]
F 17/08 07:00 Shtutgart 2-1 Sankt-Pauli 2 [0-1]
F 16/08 12:30 Zandxaus 3 3-2 Nurnberg 3 [2-1]
F 16/08 12:30 Gamburg 1 1-0 VfL Bochum 1 [0-0]
F 05/08 14:30 Nurnberg 1 0-4 Gamburg 1 [0-2]
F 04/08 09:30 Erzgebirge Aue 4 3-2 Vexen 5 [2-1]
F 04/08 09:30 Darmstadt 98 2-0 Xolshtain 1 [1-0]
F 02/08 12:30 Zandxaus 4 0-1 Osnabryuk 1 [0-0]
F 02/08 12:30 VfL Bochum 3 3-3 Arminiya 2 [0-0]
F 29/07 14:30 Arminiya 2 1-1 Sankt-Pauli 2 [0-1]
F 28/07 09:30 Vexen 2 1-2 Karlsruher 2 [0-1]
F 28/07 07:30 Gamburg 2 1-1 Darmstadt 98 4 [0-0]
F 27/07 09:30 Xolshtain 1-1 Zandxaus 4 [0-1]
F 19/05 09:30 Dinamo Drezden 3-1 Paderborn [2-1]
F 19/05 09:30 Arminiya 1 1-0 Xolshtain 1 [0-0]
F 19/05 09:30 Gamburg 3-0 Duydburk 2 [1-0]
F 19/05 09:30 VfL Bochum 1 3 2-2 Union 3 [1-0]
F 19/05 09:30 Magdeburg 2 1-1 1. Koln 2 [0-1]
F 12/05 09:30 Sankt-Pauli 0-0 VfL Bochum 1 [0-0]
F 12/05 09:30 Paderborn 1 4-1 Gamburg 4 [1-0]
F 12/05 09:30 Zandxaus 0-3 Arminiya 2 [0-2]
F 12/05 09:30 Union 1 3-0 Magdeburg 1 [2-0]
F 06/05 14:30 Gryoyter Fyurt 1 0-4 1. Koln [0-3]
F 05/05 07:30 Darmstadt 98 1 2-1 Union 1 [0-0]
F 05/05 07:30 Xolshtain 2 0-2 Duydburk 1 [0-0]
F 04/05 07:00 VfL Bochum 2 4-2 Magdeburg 3 [1-0]
F 03/05 12:30 Arminiya 5 2-0 Paderborn 3 [1-0]
F 29/04 14:30 Duydburk 5 2-2 Arminiya 1 4 [1-1]
F 28/04 07:30 Union 2 2-0 Gamburg 2 [0-0]
F 27/04 07:00 Zandxaus 2 3-2 Xolshtain 2 [2-2]
F 26/04 12:30 1. Koln 1 1-2 Darmstadt 98 3 [0-1]
F 20/04 07:00 Xolshtain 1 1-2 Paderborn 1 [0-0]
F 20/04 07:00 Duydburk 5 2-2 Zandxaus 1 [0-1]
F 20/04 07:00 Gamburg 1-1 Erzgebirge Aue 2 [0-1]
F 15/04 14:30 1. Koln 4 1-1 Gamburg 3 [1-0]
F 10/04 12:30 Duydburk 3 4-4 1. Koln 1 [2-1]
F 08/04 14:30 Gamburg 3 1-2 Magdeburg 3 [1-0]
F 07/04 07:30 Dinamo Drezden 0-0 Union 3 [0-0]
F 06/04 07:00 Zandxaus 1 4 1-1 Paderborn 3 [1-0]
F 31/03 07:30 1. Koln 1 4-0 Xolshtain 1 [2-0]
F 30/03 08:00 Union 1 1-3 Paderborn 2 [0-1]
F 30/03 08:00 VfL Bochum 1 0-0 Gamburg [0-0]
Postp 17/03 08:30 Duydburk - 1. Koln
F 17/03 08:30 Arminiya 1 3-1 VfL Bochum 1 [0-0]
F 16/03 08:00 Zandxaus 1 4-0 Sankt-Pauli 1 [2-0]
F 16/03 08:00 Gamburg 2-3 Darmstadt 98 2 [2-0]
F 15/03 13:30 07 Heidelsheim 1 2-1 Union 3 [0-1]
F 10/03 08:30 Magdeburg 3 0-1 Zandxaus 3 [0-0]
F 10/03 08:30 Sankt-Pauli 0-4 Gamburg [0-1]
F 09/03 07:00 1. Koln 5-1 Arminiya [2-0]
F 01/03 12:30 Duydburk 4 1-0 Magdeburg 2 [0-0]
F 01/03 12:30 Xolshtain 3 0-2 Union 3 [0-1]
F 24/02 07:30 Magdeburg 2 1-1 Paderborn 2 [1-0]
F 23/02 07:00 1. Koln 1 3-1 Zandxaus 4 [0-1]
F 23/02 07:00 VfL Bochum 1-3 Xolshtain 3 [0-3]
F 22/02 12:30 Union 3 1-1 Arminiya 2 [1-0]
F 17/02 07:30 Arminiya 1 2 1-3 Magdeburg 1 [0-2]
F 16/02 07:00 07 Heidelsheim 2-2 Gamburg 3 [1-1]
F 16/02 07:00 Duydburk 4 2-3 Union 2 [1-1]
F 15/02 12:30 Paderborn 3 3-2 1. Koln 5 [0-1]
F 11/02 14:30 Gamburg 2 1-0 Dinamo Drezden [0-0]
F 10/02 07:30 Magdeburg 3 1-1 Xolshtain 3 [1-1]
F 09/02 07:00 VfL Bochum 2 1-2 Paderborn 3 [0-2]
F 09/02 07:00 Union 2 2-0 Zandxaus 2 [1-0]
F 08/02 12:30 1. Koln 1 4-1 Sankt-Pauli 1 [1-1]
F 04/02 14:30 Sankt-Pauli 3 3-2 Union 3 [1-0]
Postp 03/02 07:30 Erzgebirge Aue - 1. Koln
F 02/02 07:00 Arminiya 2 2-0 Gamburg 1 2 [2-0]
F 31/01 14:30 Union 3 2-0 1. Koln 3 [2-0]
F 30/01 14:30 Gamburg 2-1 Zandxaus 1 [1-0]
F 29/01 12:30 VfL Bochum 1 2-1 Duydburk 3 [2-0]
F 23/12 07:30 Xolshtain 1 3-1 Gamburg 1 [2-0]
F 23/12 07:30 Erzgebirge Aue 3 3-0 Union 2 [2-0]
F 23/12 07:30 Paderborn 3 6-2 Darmstadt 98 [1-1]
F 21/12 12:30 1. Koln 3 2-3 VfL Bochum 4 [1-1]
F 17/12 14:30 1. Koln 1 3-0 Magdeburg [1-0]
F 15/12 07:00 Union 1 2-0 VfL Bochum [0-0]
F 14/12 12:30 Xolshtain 2 1-2 Arminiya [0-1]
F 14/12 12:30 Duydburk 3 1-2 Gamburg 1 [1-2]
F 09/12 07:30 Arminiya 2 1-1 Zandxaus 3 [0-0]
F 09/12 07:30 Magdeburg 2 1-1 Union 4 [1-0]
F 07/12 12:30 Gamburg 2 1-0 Paderborn 3 [1-0]
F 02/12 07:30 Duydburk 4 0-4 Xolshtain 1 [0-0]
F 02/12 07:30 Magdeburg 1 0-0 VfL Bochum 4 [0-0]
F 01/12 07:00 Union 3-1 Darmstadt 98 1 [2-0]
F 01/12 07:00 1. Koln 4-0 Gryoyter Fyurt 2 [1-0]
F 30/11 12:30 Paderborn 2 2-2 Arminiya 5 [0-0]
F 26/11 14:30 Gamburg 2-2 Union 3 [0-1]
F 24/11 07:00 Darmstadt 98 3 0-3 1. Koln 1 [0-0]
F 24/11 07:00 Xolshtain 4 2-1 Zandxaus 1 [2-0]
F 23/11 12:30 Arminiya 1 0-1 Duydburk 2 [0-0]
F 11/11 07:30 Union 2 4-0 Gryoyter Fyurt 1 [3-0]
F 09/11 12:30 Paderborn 3 4-4 Xolshtain 1 [3-1]
F 09/11 12:30 Zandxaus 3 0-0 Duydburk 1 [0-0]
F 05/11 14:30 Gamburg 1 1-0 1. Koln 3 [0-0]
F 04/11 07:30 Arminiya 3 1-2 Sankt-Pauli 2 [1-0]
F 03/11 08:00 Duydburk 1 2-0 Paderborn 3 [1-0]
F 28/10 08:30 Union 1 0-0 Dinamo Drezden 3 [0-0]
F 27/10 07:00 Paderborn 2 3-3 Zandxaus 2 [1-2]
F 26/10 12:30 Magdeburg 3 0-1 Gamburg 1 [0-0]
F 22/10 14:30 Duydburk 1 0-1 Sankt-Pauli 2 [0-0]
F 21/10 07:30 Gamburg 1 0-0 VfL Bochum 2 [0-0]
F 21/10 07:30 Paderborn 1 0-0 Union 3 [0-0]
F 20/10 07:00 Xolshtain 1 1-1 1. Koln 3 [0-1]
F 08/10 14:30 1. Koln 3 1-2 Duydburk 2 [1-1]
F 07/10 07:30 Sankt-Pauli 2 3-1 Zandxaus 3 [1-0]
F 07/10 07:30 Union 3 1-1 07 Heidelsheim 4 [0-0]
F 05/10 12:30 VfL Bochum 1 0-0 Arminiya 3 [1-0]
F 05/10 12:30 Darmstadt 98 2 0-0 Gamburg 3 [0-2]
F 30/09 07:30 Gamburg 2 0-0 Sankt-Pauli 3 [0-0]
F 30/09 07:30 Zandxaus 0-1 Magdeburg 2 [0-0]
F 28/09 12:30 Arminiya 2 1-3 1. Koln 2 [0-1]
F 26/09 12:30 Magdeburg 2 3-3 Duydburk 5 [0-1]
F 25/09 12:30 Union 1 2-0 Xolshtain 1 [0-0]
F 23/09 07:30 Paderborn 2 4-4 Magdeburg 5 [2-1]
F 22/09 07:00 Xolshtain 2 2-2 VfL Bochum 1 [0-1]
F 22/09 07:00 Arminiya 2 1-1 Union 1 [0-1]
F 21/09 12:30 Zandxaus 2 0-2 1. Koln 3 [0-1]
F 17/09 14:30 Magdeburg 4 0-0 Arminiya 2 [0-0]
F 16/09 07:30 1. Koln 3 3-5 Paderborn 2 [1-1]
F 14/09 12:30 Union 3 2-2 Duydburk 3 [1-0]
F 03/09 14:30 Xolshtain 2 2-1 Magdeburg 2 [0-0]
Postp 01/09 07:00 Dinamo Drezden - Gamburg
Postp 31/01 07:30 Karlsruher - Myunxen-1860
Postp 30/01 07:00 Hansa Rostock - Union
Postp 11/11 08:00 Koblenz - Paderborn
Postp 26/01 12:00 Augsburg - Paderborn
Postp 05/03 09:00 Karlsruher - Saarbrucken
Postp 05/03 09:00 Unterxaxing - Freiburg
Postp 10/02 13:00 Saarbrucken - Alemaniya
Postp 27/02 09:00 Dinamo Drezden - 1. Koln
Postp 25/02 13:00 Saarbrucken - Karlsruher
Postp 31/01 07:30 Lyubek - Duydburk
Rejalashtrilgan
Postp 05/04 07:30 VfL Bochum - Xolshtain
Postp 06/04 14:30 Shtutgart - Gamburg
Postp 11/04 07:00 Karlsruher - Sankt-Pauli
Postp 11/04 07:00 Zandxaus - Hannover 96
Postp 11/04 07:00 Xolshtain - Arminiya
Postp 11/04 07:00 Gamburg - Vexen
Postp 11/04 07:00 Nurnberg - VfL Bochum
Postp 18/04 07:00 VfL Bochum - Sankt-Pauli
Postp 18/04 07:00 Vexen - Dinamo Drezden
Postp 18/04 07:00 Gryoyter Fyurt - Zandxaus
Postp 18/04 07:00 Shtutgart - Osnabryuk
Postp 18/04 07:00 Arminiya - Nurnberg
Postp 18/04 07:00 Gamburg - Xolshtain
Postp 25/04 07:00 Dinamo Drezden - Gamburg
Postp 25/04 07:00 Nurnberg - Gryoyter Fyurt
Postp 25/04 07:00 Xolshtain - Vexen
Postp 25/04 07:00 Zandxaus - Arminiya
Postp 25/04 07:00 Osnabryuk - VfL Bochum
Postp 25/04 07:00 Karlsruher - Shtutgart
02/05 07:00 Vexen - Nurnberg
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling