10th April 4:58am (GMT-5)

Gana Chempionati. Premer-Liga Voqealar

Tugalangan
Postp 28/03 09:00 WAFA - Medeama
Postp 28/03 09:00 Karela - Bechem United
Postp 28/03 09:00 Greyt Olimpiks - Drims
Postp 22/03 11:00 Drims - Inter Alliyes
Postp 22/03 11:00 WAFA - Bechem United
Postp 21/03 09:00 Medeama - Berekum Chelsea
Postp 21/03 09:00 Ebusua Dwarfs - Oll Starz
Postp 21/03 09:00 Aduana Stars - Karela
F 15/03 11:00 Karela 1-2 Ashanti Gold [0-0]
F 15/03 11:00 Elmina Sharks 2 2-1 Drims 1 [1-1]
F 15/03 11:00 Berekum Chelsea 1-2 WAFA [1-0]
F 14/03 15:00 Oll Starz 3 0-2 Medeama 1 [0-2]
F 11/03 11:00 WAFA 1 0-1 Aduana Stars 3 [0-0]
F 11/03 11:00 Medeama 2-0 Eleven Uonders [1-0]
F 11/03 11:00 Drims 0-0 Karela [0-0]
F 08/03 11:00 Bechem United 0-0 Drims [0-0]
F 07/03 10:00 King Faisal 1 0-0 Medeama 1 [0-0]
F 06/03 14:00 Oll Starz 2 4-1 WAFA 1 3 [1-1]
F 06/03 10:00 Karela 1 0-1 Asante Kotoko 1 [0-1]
F 02/03 10:00 Medeama 3 1-0 Greyt Olimpiks [1-0]
F 01/03 10:00 WAFA 6-1 Ashanti Gold [2-1]
F 29/02 10:00 Drims 2 0-1 Aduana Stars 1 [0-0]
F 20/02 10:00 King Faisal 1-1 Oll Starz [0-1]
F 19/02 10:00 Eleven Uonders 2 1-1 WAFA 2 [0-0]
F 19/02 10:00 Ashanti Gold 2 1-0 Drims 2 [0-0]
F 16/02 10:00 Medeama 1-2 Elmina Sharks [1-1]
F 16/02 10:00 WAFA 0-0 Drims [0-0]
F 16/02 10:00 Ebusua Dwarfs 1 2-1 Karela [0-1]
F 09/02 10:00 Drims 0-1 Asante Kotoko [0-0]
F 09/02 10:00 Karela 1-1 Medeama [1-0]
F 08/02 10:00 King Faisal 1 1-1 WAFA [0-0]
F 05/02 10:00 Medeama 1-0 Bechem United [0-0]
F 05/02 10:00 Berekum Chelsea 1-0 Karela [0-0]
F 05/02 10:00 WAFA 0-0 Asante Kotoko [0-0]
F 05/02 10:00 Oll Starz 1-0 Elmina Sharks [0-0]
F 02/02 10:00 Greyt Olimpiks 2 0-1 WAFA [0-1]
F 02/02 10:00 Aduana Stars 1-0 Medeama [0-0]
F 02/02 10:00 Greyt Olimpiks 2 0-1 WAFA [0-1]
F 31/01 10:00 Karela 1 3-0 Oll Starz [2-0]
F 27/01 10:30 Ebusua Dwarfs 1 2-1 Drims 2 [1-0]
F 25/01 10:00 Eleven Uonders 2-0 Karela [0-0]
F 25/01 10:00 Medeama 1-0 Ashanti Gold [0-0]
F 19/01 10:00 Inter Alliyes 1-1 WAFA [0-1]
F 19/01 10:00 Drims 1-0 Medeama [1-0]
F 19/01 10:00 Karela 1-1 King Faisal [0-0]
F 19/01 10:00 Drims 0-0 Medeama
F 15/01 14:00 Oll Starz 0-0 Ashanti Gold 1 [0-0]
F 15/01 10:00 Medeama 1-0 Asante Kotoko [1-0]
F 15/01 10:00 WAFA 0-0 Accra Hearts of Oak [0-0]
F 12/01 10:00 Aduana Stars 2-1 King Faisal [1-0]
F 12/01 10:00 Karela 2-1 Inter Alliyes [1-0]
F 12/01 10:00 Elmina Sharks 2 0-0 WAFA [0-0]
F 12/01 10:00 Drims 0-0 Oll Starz [0-0]
F 05/01 10:00 Elmina Sharks 1 1-1 Karela [1-1]
F 05/01 10:00 Elmina Sharks 1 1-1 Karela [1-1]
F 05/01 10:00 Eleven Uonders 0-1 Drims [0-1]
F 05/01 10:00 WAFA 2-0 Ebusua Dwarfs [1-0]
F 05/01 10:00 King Faisal 0-1 Ashanti Gold [0-0]
F 29/12 10:00 Karela 3 0-1 WAFA 3 [0-0]
F 29/12 10:00 Drims 4-1 King Faisal [1-0]
F 29/12 09:55 Karela 3 0-1 WAFA 3 [0-0]
F 03/06 11:00 Karela 3 2-1 Inter Alliyes 3 [1-1]
F 30/05 11:00 WAFA 1 1-1 Karela 1 [0-0]
F 23/05 11:30 Drims 1 1-0 Eleven Uonders 2 [0-0]
F 06/05 11:00 WAFA 1-1 Oll Starz
F 06/05 11:00 Medeama 2-0 Drims
F 02/05 11:00 Drims 3-2 Inter Alliyes [0-1]
F 28/04 11:00 WAFA 5-0 Drims
F 23/04 11:00 Drims 1 2-0 Aduana Stars 1 [0-0]
F 15/04 11:00 Oll Starz 0-1 Karela [0-0]
F 11/04 11:00 WAFA 1-2 Medeama [1-1]
F 08/04 11:00 Drims 0-0 Karela
F 01/04 11:00 Karela 3-0 Ebusua Dwarfs [1-0]
F 28/03 11:00 Ashanti Gold 1-0 Karela [0-0]
F 28/03 11:00 WAFA 2-0 Aduana Stars 2 [1-0]
F 28/03 11:00 Medeama 1-0 Asante Kotoko [0-0]
F 28/03 11:00 Drims 3 1-0 Oll Starz 1 [1-0]
F 25/03 11:00 Bechem 2-0 Medeama
F 18/03 11:00 Drims 3 1-0 Elmina Sharks 2 [0-0]
F 18/03 11:00 Medeama 1-0 Karela
F 11/03 11:00 WAFA 0-0 Medeama
F 04/03 10:00 Medeama 0-0 Karela
F 04/03 10:00 Drims 0-0 Karela
F 25/02 10:00 Drims 0-0 Oll Starz
F 17/02 10:00 Bechem 0-0 Medeama
F 11/02 10:00 Medeama 0-0 Karela
F 22/10 11:00 WAFA 1-1 Medeama
F 15/10 11:00 Tema Uc 2-1 Bechem
F 08/10 11:00 WAFA 3-0 Oll Starz
F 27/08 11:00 Tema Youth 1-0 WAFA
F 12/07 11:00 WAFA 2-0 Bechem
F 12/07 11:00 Medeama 1-0 Tema Uc
Postp 09/07 11:00 Ashanti Gold - WAFA
F 25/06 11:00 Bechem 1-1 Medeama
Postp 07/05 11:00 Medeama - Elmina Sharks
Postp 02/04 11:00 Aduana Stars - Oll Starz
Postp 22/02 10:00 Oll Starz - WAFA
Postp 29/06 10:00 WAFA - Medeama
Postp 06/06 11:00 Medeama - Techiman City
Postp 18/05 11:00 Medeama - Techiman City
Postp 20/04 11:00 Medeama - Inter Alliyes
Postp 12/03 10:00 Medeama - Ebusua Dwarfs
Postp 23/04 10:00 Heart of Lions - Medeama
Postp 16/04 11:00 Ashanti Gold - Medeama
Postp 19/03 11:00 Aduana Stars - Medeama
Postp 12/02 10:00 Inter Alliyes - Medeama
Postp 31/03 11:00 Tema Youth - Ashanti Gold
Rejalashtrilgan
18/04 09:00 WAFA - Karela
06/05 09:00 Medeama - Drims
23/05 09:00 Medeama - Karela
06/06 09:00 Drims - WAFA
20/06 09:00 WAFA - Oll Starz
01/07 09:00 Karela - Drims
19/07 09:00 Medeama - WAFA
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling