2nd June 6:51am (GMT-5)

Elite Club Friendlies Voqealar

Tugalangan
F 31/05 07:55 Ordabasy 1 4-0 Kiran [1-0]
F 31/05 06:00 Molde 1-2 Sogndal
F 30/05 12:05 NK Bilye 4-3 Slavonac Tenja [2-1]
F 30/05 10:55 Fyalabigd 1 2 0-2 Augnablik [0-0]
F 30/05 10:00 Olimpiya 2 2-0 Gorica 1 [0-0]
F 30/05 09:00 Haugesund 3-0 Brann
F 30/05 07:55 Dalvik Reynir 1 1 1-2 Grotta [0-1]
F 30/05 05:00 Pohronie 3-1 Rujomberok [3-0]
F 30/05 04:15 Chlumec NC 7-2 Trutnov [4-2]
F 30/05 04:00 Frydek-Mistek 2-4 Havirov [2-3]
F 30/05 04:00 Pisek 2-1 Bohemians 1905 II [2-0]
F 29/05 11:30 Blansko 6-0 1. Znojmo [4-0]
F 29/05 11:00 Trenchin 4-0 Spartak Trnava [4-0]
F 29/05 09:00 Senisa 1-0 JP Sport [1-0]
F 29/05 05:30 Slovan Bratislava 2-0 Sered [1-0]
F 28/05 14:30 Rayner 3 1-1 Kd Vidir 1 2 [1-0]
F 28/05 11:00 Rapid Vena 3-0 Horn
F 27/05 15:00 KR Reykyavik 1 0-3 Stjarnan [0-2]
F 27/05 15:00 Valur 2 5-1 Keflavík 1 [2-1]
F 27/05 12:00 Maribor 2-2 Koper
F 27/05 11:55 HASK 1 5-0 Concordia Zagreb [1-0]
F 27/05 11:55 Bilina 2-3 TJ Krupka [0-1]
F 27/05 11:25 TJ Bohumin 4-1 Hermaniche [1-1]
F 27/05 10:55 Austriya 1 1-0 Xartberg 1 [1-0]
F 26/05 14:55 Afturelding 3 5-4 Haukar 1 1 [1-2]
F 26/05 14:00 Fjolnir 1 1-1 HK Kopavogur 2 [0-0]
F 26/05 11:30 Blansko 1-1 SFK Vrchovina [1-1]
F 26/05 11:00 Gorica 4-1 Tabor Sejana 1 [2-1]
F 26/05 07:00 Brondby 2-1 Lyngby
F 26/05 06:00 Hobro 1-1 Viborg
F 25/05 15:05 Augnablik 8-0 Smari [5-0]
F 24/05 07:55 Ani 2 1-8 Van [0-2]
F 24/05 05:00 Tsele 1 2-1 NK Radomlje [1-1]
F 23/05 05:00 Vozdovac 1 2-0 Kolubara [0-0]
F 23/05 05:00 Vejle 1-2 Silkeborg
F 23/05 04:00 Beneshov 1 2-4 Pisek 1 [1-2]
F 22/05 12:00 SFK Vrchovina 4-2 Breclav [2-1]
F 22/05 07:00 Dinamo Kiev 0-0 Rukh Vinnyky [0-0]
F 22/05 05:00 Partizan Belgrad 2-1 Zemun [2-0]
F 22/05 03:00 Seksiya 1-1 Hapoel Tel Aviv [1-0]
F 21/05 12:00 Lyngby 2-0 Brondby
F 21/05 09:00 Karvina 7-0 Frydek-Mistek [3-0]
F 21/05 04:00 Binh Thuan 2 0-2 Vinh Long 1 [0-2]
F 21/05 03:55 Binh Thuan 2 0-2 Vinh Long 1 [0-2]
F 20/05 12:05 Ashdod 1-3 Maccabi Tel Aviv [1-1]
F 20/05 11:00 Uypesht 1-2 Paksi [0-2]
F 20/05 11:00 Hradec Kralove 4-2 FK Nachod [2-2]
F 20/05 10:55 Hradec Kralove 4-2 Nachod [2-2]
F 20/05 05:00 Zbroyovka 0-5 Fastav Zlin [0-1]
F 19/05 11:00 Lisen 1 1-0 Hrudim 1 [0-0]
F 19/05 01:05 Yunost 3-2 Burevestnik Murom [1-1]
F 16/05 11:00 Chukarichki Stankom 2-0 Rad [1-0]
F 16/05 08:00 Sigma 2-0 Zbroyovka 2 [1-0]
F 16/05 05:25 Bindin 1 2-2 Kuang Nam 1 [0-1]
F 16/05 05:00 Nam Dinh 3 1-0 Pho Hien 2 [0-0]
F 16/05 05:00 Třinec 1 2-2 Karvina 1 [2-0]
F 16/05 04:55 Shirak 2-1 Van 1 [1-1]
F 16/05 04:30 Anzyang 3-3 Dong Tap [2-0]
F 16/05 04:30 Hradec Kralove 1-1 Lisen [0-1]
F 14/05 04:35 Sanna Kxanxoa 0-2 Lam Dong [0-0]
F 13/05 10:00 Lisen 1 0-1 SFC Opava 1 [0-0]
F 13/05 08:00 Ferencvarosi 2-0 Zalaegerseg [2-0]
F 13/05 04:55 Nam Dinh 6-3 Xayfon 1 [1-2]
F 13/05 04:30 Prostejov 4-0 Sigma [3-0]
F 13/05 04:25 Bindin 6-0 Khanh Hoa [3-0]
F 13/05 04:25 Dong Tap 3-3 Anzyang 2 [1-2]
F 09/05 04:35 Anzyang 1 1-2 Kan Txo 2 [0-1]
F 18/04 08:05 Zhemchuzhnyj 1 1-2 Dobrica [0-2]
F 16/04 13:55 Alvsborg 3 4-4 Garda 1 [2-2]
F 13/04 11:55 Grodinge 1 4-3 Sodertele 2 [2-2]
F 13/04 09:00 Partille 3 0-0 Utbynas 2 [0-0]
F 13/04 05:55 FC Corner 1 2-2 Sils 1 [1-2]
F 11/04 08:00 Fittja 6-3 Solna 1 [5-1]
F 11/04 07:10 Lida 0-0 Chaika Zelva [0-0]
F 11/04 06:00 Kronon Stolbtsy 4-1 Ostrowec [3-0]
F 11/04 04:55 Sgomon 3-0 Molodechno 1 [1-0]
F 09/04 12:00 Alvagens 2-1 Partille 2 [0-0]
F 08/04 13:15 Gotaholms 1 1 1-4 Mossens 1 [1-1]
F 08/04 10:55 Naftan 1 5-1 Polotsk-2019 [3-0]
F 07/04 13:30 Afrikansk FC 2 5-7 Sodertele [0-5]
F 05/04 09:15 Molndal IF 1 0-0 Tynnered 3 [0-0]
F 04/04 09:55 Enskede 2 5-2 Hanvikens 1 [2-1]
F 04/04 05:00 NFK Minsk 2 2-1 Oshmyany 1 3 [0-1]
F 04/04 04:55 Genevad Veinge 2 0-0 Skogaby [0-0]
Postp 01/04 14:00 Kungsangens IF - Lidingo
F 01/04 13:10 Gotaholms 3-4 Angered MBIK 1 [1-4]
F 31/03 13:05 Fittja 2 5-2 Afrikansk FC 3 [3-0]
F 29/03 11:50 Black Label 0-4 MZKT Minsk [0-3]
F 29/03 09:55 Syrianska 1 0-0 Vasalunds 1 [0-0]
F 29/03 07:30 BHT 2-5 Dublin 1 [2-3]
F 29/03 07:30 Myresjo IF 3 1-6 Vimmerby IF [0-2]
F 29/03 06:00 Vrango IF 3-1 Knippla IK 1 [1-0]
F 28/03 10:00 Team TG 1 3-2 Taftea 1 [3-2]
F 28/03 09:00 Enskede 2 6-3 Tyreso FF 1 [2-1]
F 28/03 09:00 Vaxjo Norra 5 1-1 Aryds IK 3 [0-1]
F 28/03 08:55 Lagans AIK 1-5 Gislaveds [0-0]
F 28/03 08:30 Frej Taby 1-2 Sollentuna 2 [0-0]
F 28/03 08:30 Lukhovitsy 0-1 Serpukhov [0-0]
F 28/03 08:00 Gomel 3 8-1 Ivatsevichy 2 [4-1]
F 28/03 08:00 Lunds BOIS 1 2-2 Lunds FF [1-1]
F 28/03 07:55 Lunds BOIS 1 2-2 Lunds FF [1-1]
F 28/03 07:00 Eskilsminne 0-0 Angelholms [0-0]
F 28/03 06:55 GIF Nike 0-0 Flagg 2 [0-0]
F 28/03 06:55 Dannike IK 2-2 Rangedala IK [0-0]
F 28/03 06:00 FC Krumkacy 2 1-0 Sgomon 2 [0-0]
F 28/03 05:00 Boljan 2-1 Lilla Traslovs FF [0-0]
F 28/03 05:00 Dnyapro MCHZ 4 2-0 Orsha 4 [0-0]
F 28/03 04:30 Medle SK 2 2-1 Burea IF 2 [1-0]
F 27/03 14:00 Kviding 2 0-0 Oddevold 1 [0-0]
F 27/03 14:00 Fittja 1 5-3 IFK Haninge U19 [2-3]
F 27/03 13:30 Lunds 3-1 IFK Malmo 2 [3-0]
F 27/03 13:25 Arbat 0-4 Gorki [0-1]
F 27/03 13:00 FK Arbat 3 0-4 Gorki 2 [0-1]
F 26/03 15:00 IF Vaster 2-0 IK Virgo [1-0]
F 26/03 12:00 Kalmar 3-0 Yyonchyoping 1 [2-0]
F 26/03 05:35 Nika M 2-1 Metallurg Moscow [0-0]
F 25/03 14:50 Sandarna 1 5-5 Asa IF 1 [1-3]
F 25/03 14:45 Sandarna 1 5-5 Asa IF 1 [1-3]
F 25/03 14:15 Aby IF 2 2-0 IK Sleipner 1 [0-0]
F 25/03 09:05 FC Ozery 1 0-2 Start 1 [0-2]
F 25/03 08:55 Nelstars 2 1-4 Choma Dam 1 6 [0-2]
F 25/03 05:55 Berdyansk 1 0-0 Lozovatka 1 [0-0]
F 25/03 05:00 Saturn 2 3-0 Rotor II 1 4 [2-0]
F 24/03 12:00 Angelholms 1-2 BK Astrio 1 [1-1]
F 22/03 14:00 IFK Vasteras FK 1 0-4 Franke [0-1]
F 22/03 13:15 Horby FF 3 4-2 Sosdala IF 3 [2-0]
F 22/03 13:15 Horby FF 3 4-2 Sosdala IF 3 [2-0]
F 22/03 11:15 Umea Akademi 3 3-4 Umea IK [1-1]
F 22/03 10:25 Alets IK 1 9-2 Skrea IF 1 [2-2]
F 22/03 10:00 Aryds IK 2 4-4 Lagans AIK [2-0]
F 22/03 09:55 Aryds IK 2 4-4 Lagans AIK [2-0]
F 22/03 09:00 Skilyebo 3-1 Kungsor BK [1-0]
F 22/03 06:35 Oka Stupino 2 6-4 FC Ozery 2 [1-2]
F 22/03 06:30 FC Stupino 2 6-4 FC Ozery 2 [1-2]
F 22/03 05:05 Team TG 1 7-1 Mariehem SK 1 [3-0]
F 22/03 05:00 Znamya Truda 0-0 Saturn [0-0]
F 21/03 09:30 Silviya 2 0-2 IFK Varnamo 1 [0-2]
F 21/03 09:25 Smedby 2 0-5 Motala 2 [0-3]
F 21/03 09:00 IFK Stocksund 3 0-2 Huddinge [0-0]
F 21/03 08:00 Kviding 1 2-1 Stenungsunds 4 [2-0]
F 21/03 08:00 Hacken 1 6-1 Yyonchyoping 2 [4-1]
F 21/03 08:00 IFK Malmo 1 2 2-3 Torns 1 1 [1-1]
F 21/03 08:00 Gomel 5 2-4 Lida 6
Postp 21/03 07:00 AFK Linkoping - Myellbyu
Postp 20/03 13:00 Osters - Norrby
Postp 22/02 15:00 Kolorado Repidz - Toronto
Postp 14/11 14:00 Rasing - Sevilla
Postp 31/07 14:30 Bamber Brij - Everton II
Postp 30/07 14:45 Bromsgrove - Cheltenham
Postp 20/07 09:00 AZ - Ostende
Postp 09/07 05:00 Arka 1 - Olimpia Elblag 1 [2-1]
Postp 02/07 12:00 Radnichki Nish 1 - FC Sochi-04 1 [0-0]
Postp 21/06 12:00 ESV Murzzuschlag - Shturm 1 [0-3]
Postp 23/01 09:00 Elversberg - Alemaniya
Postp 15/11 12:30 Valyadolid - LOSC
Postp 30/03 21:00 Sport Boyz - Alianza Lima
Postp 16/01 08:00 Osnabryuk - Schalke 04 II
Postp 10/07 06:00 Austriya - Banik Ostrava
Postp 08/07 12:00 Slovan Liberes - Augsburg
Postp 19/05 13:00 Galatasaray - Fenerbaxche
Postp 10/02 13:45 Aalesunds - Hodd
Postp 20/08 14:00 Hercules CF - Valencia
Postp 25/07 14:00 Suonsi Siti - Espanyol
Postp 23/07 12:00 Arminiya - Mallorca
Postp 19/01 09:30 Osnabryuk - VfL Wolfsburg
Postp 11/01 14:00 Hertha BSC - Rapid Vena
Postp 21/07 10:00 Hereford - Bristol City
Postp 21/07 10:00 Darlington - Gretna FC
Postp 21/07 09:30 Osnabryuk - Hansa Rostock
Postp 14/07 10:00 Chester - Raith Rovers
Postp 11/07 13:00 Sosho - Sion
Postp 07/03 10:00 Kartagena - Molde
Rejalashtrilgan
Kontaktlar