1st June 4:07pm (GMT-5)

Norvegiya Chempionati. Elitseriya Voqealar

Tugalangan
F 11/12 13:00 Lillestrom 3 4-3 Start 4 [2-0]
F 07/12 12:00 Start 1 2-1 Lillestrom 2 [0-1]
F 01/12 12:00 Tromso 1 1-1 Stabek 2 [0-1]
F 01/12 12:00 Molde 4 4-2 Bodo-Glimt [2-0]
F 01/12 12:00 Rusenborg 2 3-2 Ranxeim 2 [0-1]
F 01/12 12:00 Brann 3 1-5 Viking [1-2]
F 01/12 12:00 Myondalen 1 1-0 Volerenga 1 [0-0]
F 01/12 09:00 Start 3 1-0 KFUM 3 [1-0]
F 27/11 12:30 KFUM 1 2-0 Kongsvinger 3 [1-0]
F 24/11 12:00 Viking 1 2-2 Rusenborg 2 [2-1]
F 24/11 12:00 Volerenga 2-4 Molde 3 [1-2]
F 24/11 12:00 Stabek 1 4-2 Myondalen 1 [1-1]
F 24/11 12:00 Stromsgodset 1 6-0 Brann [4-0]
F 24/11 12:00 Sarpsborg 08 1-1 Haugesund 1 [1-0]
F 24/11 12:00 Ranxeim 1 2-1 Lillestrom 1 [0-0]
F 24/11 12:00 Odd Grenland 3 2-1 Tromso 2 [1-0]
F 23/11 12:00 Kongsvinger 1 1-0 Sogndal 3 [1-0]
F 10/11 14:00 Rusenborg 4 3-2 Bodo-Glimt 2 [1-2]
F 10/11 12:00 Molde 3 4-0 Stromsgodset 1 [2-0]
F 10/11 12:00 Myondalen 3-1 Ranxeim [1-1]
F 10/11 12:00 Lillestrom 2 1-3 Stabek [0-2]
F 10/11 12:00 Tromso 1 0-0 Volerenga [0-0]
F 09/11 12:00 Haugesund 1-0 Viking [0-0]
F 08/11 13:00 Brann 3 1-0 Odd Grenland [0-0]
F 04/11 13:00 Odd Grenland 3-2 Myondalen 1 [1-1]
F 03/11 14:00 Volerenga 1 1-0 Brann 4 [1-0]
F 03/11 12:00 Ranxeim 4 0-2 Stabek [0-0]
F 03/11 12:00 Viking 1 3-0 Lillestrom 2 [2-0]
F 03/11 12:00 Sarpsborg 08 1 3-2 Tromso 1 [1-1]
F 01/11 14:00 Stromsgodset 3-3 Rusenborg [1-1]
F 28/10 14:00 Brann 1 1-1 Bodo-Glimt 1 [0-1]
F 27/10 15:00 Rusenborg 1 2 3-1 Molde 2 [2-1]
F 27/10 13:00 Stabek 1 0-0 Odd Grenland 2 [0-0]
F 27/10 13:00 Tromso 1 4-2 Ranxeim 3 [2-1]
F 27/10 13:00 Myondalen 0-0 Sarpsborg 08 1 [0-0]
F 27/10 13:00 Kristiansund BK 1 4-2 Viking [1-0]
F 26/10 10:00 Lillestrom 0-0 Volerenga 1 [0-0]
F 21/10 13:00 Bodo-Glimt 0-0 Myondalen 2 [0-0]
F 20/10 14:00 Sarpsborg 08 1 1-1 Brann 1 [0-1]
F 20/10 12:00 Molde 1 3-1 Haugesund [1-1]
F 20/10 12:00 Viking 3 2-1 Tromso 3 [1-0]
F 20/10 12:00 Ranxeim 1 4-1 Odd Grenland 3 [2-1]
F 19/10 14:30 Volerenga 1 1 0-2 Stabek [0-2]
F 06/10 14:00 Brann 0-0 Molde [0-0]
F 06/10 12:00 Lillestrom 1 0-0 Bodo-Glimt [0-0]
F 06/10 12:00 Haugesund 2 2-1 Rusenborg 1 [0-0]
F 06/10 12:00 Ranxeim 0-2 Sarpsborg 08 [0-1]
F 06/10 12:00 Stabek 2 0-0 Viking 1 [0-0]
F 30/09 13:00 Viking 4-1 Myondalen 1 [1-1]
F 29/09 14:00 Bodo-Glimt 4-0 Tromso 2 [2-0]
F 29/09 12:00 Volerenga 1-1 Ranxeim [0-0]
F 29/09 12:00 Molde 2 2-1 Lillestrom 1 [0-1]
F 29/09 12:00 Sarpsborg 08 1 0-0 Stabek 2 [0-0]
F 28/09 14:00 Rusenborg 1 0-0 Brann 2 [0-0]
F 23/09 13:00 Stabek 5 1-2 Molde 1 5 [0-0]
F 22/09 14:00 Myondalen 1-2 Rusenborg 1 [1-1]
F 22/09 12:00 Volerenga 3 0-4 Viking 2 [0-2]
F 22/09 12:00 Ranxeim 1-1 Bodo-Glimt [1-0]
F 22/09 12:00 Tromso 2 0-1 Stromsgodset 2 [0-0]
F 21/09 12:00 Brann 2 0-0 Haugesund 1 [0-0]
F 15/09 12:00 Stromsgodset 2 1-0 Ranxeim 2 [0-0]
F 15/09 12:00 Molde 1 3-0 Tromso 1 [1-0]
F 15/09 12:00 Bodo-Glimt 1 3-3 Stabek 2 [1-2]
F 15/09 12:00 Viking 2 2-0 Odd Grenland 4 [1-0]
F 15/09 12:00 Haugesund 1 0-0 Myondalen [0-0]
F 14/09 12:00 Rusenborg 1 3-1 Lillestrom 3 [1-0]
F 01/09 12:00 Lillestrom 4 1-3 Brann 2 [1-2]
F 01/09 12:00 Tromso 3 2-2 Haugesund [1-0]
F 01/09 12:00 Myondalen 2 1-3 Molde 1 [0-1]
F 31/08 12:00 Stabek 1 2-1 Stromsgodset 1 [1-0]
F 26/08 13:00 Bodo-Glimt 4-0 Volerenga 1 [1-0]
F 25/08 12:00 Brann 2 2-3 Tromso 2 [1-1]
F 25/08 12:00 Molde 2 2-2 Odd Grenland [1-1]
F 25/08 12:00 Haugesund 1 0-2 Lillestrom 3 [0-0]
F 25/08 12:00 Viking 1 2-2 Ranxeim 2 [0-0]
F 24/08 12:00 Rusenborg 1 3-2 Stabek 2 [1-1]
F 18/08 14:00 Viking 1 4-0 Stromsgodset 2 [2-0]
F 18/08 12:00 Tromso 2 1-1 Lillestrom 3 [0-1]
F 18/08 12:00 Volerenga 3 1-2 Haugesund 2 [1-0]
F 18/08 12:00 Ranxeim 1 2-3 Molde 2 [1-2]
F 18/08 12:00 Myondalen 3 2-1 Brann 2 [1-1]
F 14/08 13:00 Stabek 3 1-1 Volerenga 5 [0-0]
F 12/08 13:00 Lillestrom 3-2 Myondalen 3 [2-1]
F 11/08 14:00 Stromsgodset 1 3-2 Volerenga [1-0]
F 11/08 12:00 Bodo-Glimt 1 2-1 Viking 3 [2-0]
F 11/08 12:00 Haugesund 2 0-1 Ranxeim 1 [0-0]
F 10/08 09:30 Rusenborg 5-2 Tromso 3 [3-1]
F 04/08 12:00 Viking 2 0-2 Molde 2 [0-0]
F 04/08 12:00 Ranxeim 2 0-3 Brann [0-2]
F 04/08 12:00 Tromso 2-2 Myondalen [1-0]
F 04/08 12:00 Stabek 1-1 Haugesund 3 [0-0]
F 21/07 14:00 Molde 2 2-1 Sarpsborg 08 1 [1-0]
F 21/07 12:00 Brann 2-1 Stabek [0-0]
F 15/07 13:00 Stabek 1 3-3 Sarpsborg 08 2 [1-2]
F 14/07 12:00 Haugesund 5-1 Tromso 3 [3-1]
F 13/07 15:00 Bodo-Glimt 1 5-1 Ranxeim [1-0]
F 13/07 09:30 Rusenborg 1 5-1 Viking 1 [2-1]
F 10/07 13:00 Odd Grenland 1 2-1 Stabek 1 [1-1]
F 05/07 15:00 Viking 2 0-0 Haugesund 4 [0-0]
F 05/07 13:00 Brann 0-0 Myondalen 3 [0-0]
F 05/07 13:00 Volerenga 6-0 Bodo-Glimt [4-0]
F 05/07 13:00 Tromso 2 2-0 Sarpsborg 08 3 [1-0]
F 05/07 13:00 Odd Grenland 2-2 Molde 1 [0-2]
F 05/07 13:00 Stromsgodset 0-2 Stabek 3 [0-1]
F 04/07 14:00 Ranxeim 1 2-3 Rusenborg [1-1]
F 30/06 14:00 Molde 1 1-1 Brann [0-0]
F 30/06 12:00 Haugesund 1-4 Volerenga 4 [0-3]
F 30/06 12:00 Myondalen 1 1-1 Viking 2 [0-1]
F 30/06 12:00 Lillestrom 3 4-0 Tromso 1 [2-0]
F 30/06 12:00 Stabek 3 0-0 Ranxeim 1 [0-0]
F 23/06 14:00 Brann 1-0 Lillestrom 1 [0-0]
F 23/06 12:00 Viking 3-4 Bodo-Glimt 3 [1-2]
F 23/06 12:00 Ranxeim 2 1-1 Myondalen 1 [1-1]
F 23/06 12:00 Tromso 2 1-0 Rusenborg 2 [0-0]
F 22/06 12:00 Stromsgodset 2 0-4 Molde 2 [0-4]
F 17/06 13:00 Stabek 1 0-1 Tromso 1 [0-0]
F 16/06 14:00 Rusenborg 1 3-0 Volerenga 2 [1-0]
F 16/06 12:00 Lillestrom 1 1 0-2 Viking 2 [0-1]
F 16/06 12:00 Molde 1 2-0 Ranxeim [1-0]
F 15/06 12:00 Haugesund 2 1-1 Brann 1 [0-1]
F 26/05 14:00 Brann 0-1 Rusenborg 1 [0-0]
F 26/05 12:00 Myondalen 1 2 1-4 Haugesund [0-2]
F 26/05 12:00 Tromso 1 2 2-1 Molde 2 [1-0]
F 26/05 12:00 Ranxeim 1 1-0 Stromsgodset 1 [1-0]
F 20/05 13:00 Molde 5-1 Viking [2-1]
F 19/05 14:00 Bodo-Glimt 1-2 Brann 1 [1-2]
F 19/05 12:00 Rusenborg 2 3-2 Myondalen 2 [2-1]
F 19/05 12:00 Stromsgodset 3 3-1 Tromso [1-1]
F 19/05 12:00 Sarpsborg 08 4 1-3 Ranxeim 2 [0-1]
F 16/05 14:00 Volerenga 2-0 Stromsgodset 2 [1-0]
F 16/05 12:45 Myondalen 3 2-2 Lillestrom [2-0]
F 16/05 12:00 Viking 6 3-0 Stabek 1 3 [0-0]
F 16/05 12:00 Tromso 3 1-2 Bodo-Glimt 3 [1-0]
F 16/05 12:00 Odd Grenland 2 1-0 Ranxeim 2 [0-0]
F 16/05 12:00 Brann 2-1 Sarpsborg 08 2 [2-0]
F 16/05 12:00 Rusenborg 2 0-2 Haugesund 1 [0-1]
F 13/05 13:00 Stromsgodset 2 0-0 Viking 1 [0-0]
F 12/05 14:00 Stabek 1 0-1 Brann 3 [0-1]
F 12/05 12:00 Tromso 1-2 Odd Grenland 1 [1-0]
F 12/05 12:00 Ranxeim 3 1-5 Volerenga 1 [0-0]
F 12/05 12:00 Molde 1-0 Myondalen 1 [0-0]
F 11/05 12:00 Lillestrom 1 1-1 Rusenborg 1 [1-0]
F 06/05 13:00 Viking 1 1-1 Volerenga 1 2 [0-0]
F 05/05 12:00 Brann 1 0-1 Ranxeim 2 [0-0]
F 05/05 12:00 Haugesund 2 1-2 Molde 3 [0-1]
F 04/05 12:00 Myondalen 2 1-0 Stabek 1 [0-0]
F 28/04 14:00 Molde 3 3-0 Rusenborg 1 [3-0]
F 28/04 12:00 Tromso 1 1-2 Brann [0-0]
F 28/04 12:00 Ranxeim 3 5-2 Viking 2 [1-0]
F 28/04 12:00 Lillestrom 1-0 Haugesund [0-0]
F 28/04 12:00 Stabek 2 2-0 Bodo-Glimt 1 [2-0]
F 23/04 13:00 Odd Grenland 1-0 Viking 1 [0-0]
F 22/04 14:00 Brann 1 1-1 Volerenga 1 [1-1]
F 22/04 12:00 Lillestrom 0-2 Molde [0-0]
F 22/04 12:00 Haugesund 1 3-0 Stabek 3 [1-0]
F 22/04 12:00 Myondalen 1 1-1 Tromso 1 [1-0]
F 10/04 12:30 Brann 2-1 Kristiansund BK 1 [1-0]
F 10/04 12:30 Molde 4 4-1 Volerenga 2 [1-0]
F 08/04 13:00 Rusenborg 1-1 Odd Grenland 2 [1-0]
F 07/04 14:00 Brann 1 1-1 Stromsgodset 4 [0-1]
F 07/04 12:00 Molde 3-0 Stabek 1 [2-0]
F 07/04 12:00 Tromso 3 0-2 Viking 3 [0-1]
F 07/04 12:00 Lillestrom 2-1 Ranxeim 1 [1-0]
F 06/04 12:00 Myondalen 2 4-5 Bodo-Glimt 2 [1-2]
F 30/03 10:30 Odd Grenland 3-2 Brann 2 [1-1]
F 05/12 12:00 Stabek 1 1-0 Aalesunds 3 [1-0]
F 29/11 12:00 Aalesunds 1 3-1 Sogndal 3 [0-0]
F 25/11 10:00 Aalesunds 2 1-0 Nest-Sotra 1 [0-0]
F 24/11 12:00 Haugesund 1 3-1 Start 2 [0-1]
F 24/11 12:00 Brann 1-0 Odd Grenland 1 [1-0]
F 24/11 12:00 Stabek 1 2-2 Stromsgodset [1-1]
F 24/11 12:00 Volerenga 2-1 Ranxeim 1 [0-0]
F 24/11 12:00 Sandefjord 2 1-3 Molde 2 [1-0]
F 24/11 12:00 Tromso 0-2 Sarpsborg 08 3 [0-2]
F 24/11 12:00 Rusenborg 1 1-1 Bodo-Glimt [0-0]
F 11/11 12:00 Odd Grenland 2 0-3 Stabek [0-1]
F 11/11 12:00 Ranxeim 1-2 Tromso 1 [0-2]
F 11/11 12:00 Start 1 0-1 Rusenborg 1 [0-1]
F 11/11 12:00 Molde 2-0 Haugesund 1 [1-0]
F 11/11 12:00 Bodo-Glimt 2 1-1 Volerenga 3 [1-1]
F 04/11 14:00 Brann 1 3-1 Stromsgodset 1 [1-0]
F 04/11 12:00 Haugesund 1 2-0 Ranxeim 1 [1-0]
F 04/11 12:00 Tromso 2 2-4 Molde [1-2]
F 04/11 12:00 Sandefjord 3 4-1 Start 3 [3-1]
F 04/11 12:00 Volerenga 0-0 Sarpsborg 08 [0-0]
F 03/11 13:00 Stabek 0-1 Kristiansund BK 1 [0-0]
F 29/10 14:00 Start 1 1-3 Molde 1 [1-0]
F 28/10 15:00 Brann 1-2 Rusenborg 1 [0-2]
F 28/10 13:00 Odd Grenland 2 1-0 Tromso 1 [0-0]
F 28/10 13:00 Ranxeim 1 3-2 Lillestrom [2-1]
F 28/10 13:00 Bodo-Glimt 1 1-1 Stabek 1 [0-0]
F 21/10 14:00 Stabek 2 1-2 Brann 2 [0-0]
F 21/10 12:00 Ranxeim 1 0-0 Bodo-Glimt 2 [0-0]
F 21/10 12:00 Tromso 2 1-2 Start 4 [0-1]
F 21/10 12:00 Lillestrom 1 0-0 Rusenborg 3 [0-0]
F 20/10 09:30 Molde 2-2 Sarpsborg 08 1 [1-2]
F 07/10 14:00 Brann 1-1 Lillestrom [0-0]
F 07/10 12:00 Odd Grenland 2 2-0 Ranxeim 2 [0-0]
F 07/10 12:00 Rusenborg 1 1-1 Sandefjord 2 [0-1]
F 07/10 12:00 Bodo-Glimt 2 0-1 Molde 4 [0-0]
F 07/10 12:00 Start 1 1-0 Sarpsborg 08 3 [0-0]
F 06/10 12:00 Stromsgodset 0-1 Haugesund 1 [0-0]
F 06/10 09:30 Stabek 2 1-1 Volerenga 1 [1-0]
F 01/10 13:00 Tromso 2 2-1 Brann 1 [1-1]
F 30/09 14:00 Molde 1 1-0 Rusenborg 2 [1-0]
F 30/09 12:00 Haugesund 1-0 Bodo-Glimt [0-0]
F 30/09 12:00 Volerenga 3 3-2 Start 1 [1-0]
F 30/09 12:00 Lillestrom 2 3-2 Stabek 3 [0-0]
F 24/09 13:00 Lillestrom 1-0 Tromso 1 [0-0]
F 23/09 12:00 Brann 1-1 Sandefjord 3 [0-0]
F 23/09 12:00 Stabek 3-2 Ranxeim 1 3 [1-1]
F 23/09 12:00 Bodo-Glimt 3 1-2 Start [0-0]
F 23/09 12:00 Stromsgodset 2 1-2 Molde 1 [1-2]
F 22/09 12:00 Odd Grenland 3-2 Volerenga 2 [1-0]
F 16/09 14:00 Volerenga 2-3 Rusenborg 2 [1-1]
F 16/09 12:00 Start 2 3-0 Lillestrom 1 3 [2-0]
F 16/09 12:00 Ranxeim 1-1 Stromsgodset 2 [1-0]
F 16/09 12:00 Tromso 0-0 Stabek 1 [0-0]
F 15/09 12:00 Haugesund 2 1-3 Brann [0-2]
F 02/09 14:00 Lillestrom 2 0-1 Volerenga 4 [0-1]
F 02/09 12:00 Kristiansund BK 1-1 Start 2 [0-1]
F 02/09 12:00 Rusenborg 2 1-0 Haugesund 2 [1-0]
F 02/09 12:00 Brann 1 1-0 Ranxeim [0-0]
F 02/09 12:00 Odd Grenland 1-1 Molde 1 [0-1]
F 01/09 12:00 Stabek 1 3-3 Sandefjord 7 [1-1]
F 01/09 09:30 Stromsgodset 3 2-4 Tromso 1 [1-2]
F 27/08 13:00 Start 1 0-1 Odd Grenland 1 [0-1]
F 26/08 14:00 Volerenga 1 2-0 Brann 2 [0-0]
F 26/08 12:00 Haugesund 0-0 Stabek 1 [2-0]
F 26/08 12:00 Molde 1 0-0 Ranxeim 1 [0-0]
F 26/08 12:00 Rusenborg 0-0 Stromsgodset 1 [2-1]
F 25/08 12:00 Tromso 1 1-2 Bodo-Glimt 2 [0-0]
F 19/08 14:00 Volerenga 3-0 Tromso [1-0]
F 19/08 12:00 Ranxeim 1-1 Sandefjord 2 [0-1]
F 19/08 12:00 Lillestrom 1-1 Haugesund 4 [1-1]
F 19/08 12:00 Stromsgodset 1 1-1 Start 2 [0-1]
F 19/08 12:00 Brann 2-0 Sarpsborg 08 [1-0]
F 19/08 12:00 Stabek 2 3-1 Molde [2-0]
F 13/08 13:00 Haugesund 1 1-0 Volerenga 3 [0-0]
F 12/08 12:00 Rusenborg 1-1 Stabek [0-0]
F 12/08 12:00 Start 2 0-0 Ranxeim 1 [0-0]
F 12/08 12:00 Molde 2 5-1 Brann 2 [3-1]
F 10/08 13:00 Sandefjord 1 1-0 Tromso 1 [0-0]
F 06/08 13:00 Brann 4-1 Start 2 [2-0]
F 05/08 14:00 Lillestrom 3 2-2 Molde 1 [1-1]
F 05/08 12:00 Volerenga 2-2 Sandefjord 4 [0-1]
F 05/08 12:00 Tromso 2 1-2 Haugesund 1 [0-1]
F 05/08 12:00 Stabek 1 1-3 Sarpsborg 08 2 [1-3]
F 04/08 12:00 Ranxeim 1-3 Rusenborg [1-2]
F 08/07 14:00 Molde 1 5-1 Volerenga 2 [3-1]
F 08/07 12:00 Sarpsborg 08 1 4-1 Ranxeim 3 [3-0]
F 08/07 12:00 Start 1 2-1 Stabek 1 [0-0]
F 08/07 12:00 Odd Grenland 3-1 Lillestrom [1-0]
F 08/07 12:00 Haugesund 4-2 Sandefjord 1 [0-2]
F 08/07 12:00 Bodo-Glimt 1 2-2 Brann 2 [1-1]
F 07/07 12:00 Rusenborg 2 2-1 Tromso 2 [1-0]
F 01/07 14:00 Stabek 2-1 Haugesund [1-0]
F 01/07 12:00 Ranxeim 2 2-0 Start 3 [1-0]
F 01/07 12:00 Brann 1 0-4 Molde 2 [0-4]
F 01/07 12:00 Tromso 1 2-1 Odd Grenland 1 [1-1]
F 01/07 12:00 Sandefjord 3 0-1 Rusenborg 1 [0-0]
F 30/06 12:00 Volerenga 2 2-2 Bodo-Glimt 2 [1-1]
F 25/06 13:00 Odd Grenland 3 0-1 Brann 1 [0-0]
F 24/06 14:00 Rusenborg 1 3-0 Volerenga 3 [2-0]
F 24/06 12:00 Stromsgodset 1 3-0 Ranxeim [2-0]
F 24/06 12:00 Haugesund 2-2 Lillestrom 1 [1-1]
F 24/06 12:00 Sarpsborg 08 2-3 Tromso 3 [1-0]
F 24/06 12:00 Bodo-Glimt 1-1 Sandefjord 3 [1-1]
F 23/06 12:00 Molde 3-0 Stabek 1 [2-0]
F 11/06 13:00 Tromso 2-1 Rusenborg 2 [1-0]
F 10/06 14:00 Brann 1 0-0 Volerenga 1 [0-0]
F 10/06 12:00 Ranxeim 2 2-1 Sarpsborg 08 2 [0-1]
F 10/06 12:00 Start 1 1-1 Stromsgodset 1 [1-0]
F 10/06 12:00 Sandefjord 2 0-2 Haugesund 2 [0-2]
F 10/06 12:00 Stabek 1 0-0 Bodo-Glimt 1 [0-0]
F 28/05 13:00 Sarpsborg 08 1 4-2 Stabek 1 [1-1]
F 27/05 14:00 Rusenborg 1-2 Brann 1 [0-0]
F 27/05 12:00 Molde 3 3-1 Start 2 [1-1]
F 27/05 12:00 Bodo-Glimt 4-0 Ranxeim [1-0]
F 27/05 12:00 Haugesund 1-0 Tromso 1 [1-0]
F 26/05 11:00 Volerenga 1 1-0 Lillestrom 2 [0-0]
F 21/05 14:00 Lillestrom 1 1-1 Brann 1 [1-0]
F 21/05 12:00 Stabek 2 2-1 Odd Grenland 4 [0-0]
F 21/05 12:00 Haugesund 1 1-2 Rusenborg 1 [0-2]
F 21/05 12:00 Tromso 3-0 Volerenga 2 [2-0]
F 21/05 12:00 Start 4 1-0 Bodo-Glimt 5 [1-0]
F 21/05 12:00 Ranxeim 4 3-1 Molde 1 [0-1]
F 21/05 12:00 Sandefjord 0-1 Sarpsborg 08 [0-1]
F 16/05 12:00 Brann 2 1-1 Haugesund 1 [0-0]
F 16/05 12:00 Bodo-Glimt 2 0-1 Tromso 3 [0-1]
F 16/05 12:00 Molde 2 2-0 Stromsgodset 1 [0-0]
F 16/05 12:00 Volerenga 2 1-0 Stabek [1-0]
F 16/05 12:00 Rusenborg 3-0 Lillestrom 1 [1-0]
F 16/05 12:00 Sarpsborg 08 4-0 Start 4 [2-0]
F 13/05 14:00 Stabek 1 0-1 Rusenborg [0-0]
F 13/05 12:00 Ranxeim 1 3-1 Odd Grenland [2-1]
F 13/05 12:00 Tromso 1-2 Lillestrom 1 [1-2]
F 13/05 12:00 Molde 1 1-2 Bodo-Glimt 1 [1-0]
F 12/05 12:00 Start 1 0-1 Brann [0-0]
F 12/05 09:30 Sandefjord 0-1 Volerenga 2 [0-0]
F 07/05 13:00 Sarpsborg 08 2-2 Molde 1 2 [2-2]
F 06/05 14:00 Brann 2 3-0 Tromso 1 [2-0]
F 06/05 12:00 Volerenga 1 2-2 Haugesund [1-1]
F 06/05 12:00 Odd Grenland 3-0 Start 1 [2-0]
F 06/05 12:00 Lillestrom 1 1-0 Sandefjord [1-0]
F 05/05 12:00 Rusenborg 1-1 Ranxeim 1 [0-0]
F 30/04 13:00 Stabek 2 3-2 Lillestrom [1-1]
F 29/04 12:00 Molde 1 0-1 Odd Grenland [0-1]
F 29/04 12:00 Sandefjord 2 0-1 Brann 3 [0-0]
F 29/04 12:00 Start 1 0-1 Haugesund 2 [0-0]
F 29/04 12:00 Tromso 0-0 Kristiansund BK 1 [0-0]
F 28/04 12:00 Ranxeim 2-2 Volerenga 2 [1-1]
F 25/04 12:30 Ranxeim 2 0-2 Brann 1 [0-1]
F 25/04 12:30 Stabek 1 1-1 Start 4 [0-0]
F 22/04 14:00 Volerenga 1 0-0 Molde 3 [0-0]
F 22/04 12:00 Tromso 1 4-1 Sandefjord 2 [4-1]
F 22/04 12:00 Rusenborg 2-0 Start 3 [0-0]
F 22/04 12:00 Haugesund 1-0 Stromsgodset 3 [1-0]
F 22/04 12:00 Lillestrom 2 0-1 Ranxeim 3 [0-0]
F 21/04 12:00 Brann 3-0 Stabek 1 [2-0]
F 16/04 13:00 Bodo-Glimt 2 0-1 Rusenborg [0-0]
F 15/04 14:00 Sarpsborg 08 2 1-2 Brann 2 [0-1]
F 15/04 12:00 Ranxeim 4-2 Haugesund [2-1]
F 15/04 12:00 Stabek 1 1-1 Tromso 2 [1-1]
F 15/04 12:00 Molde 2 2-1 Lillestrom 2 [1-1]
F 14/04 12:00 Start 1 1 1-6 Volerenga 1 [1-2]
F 11/04 12:30 Sandefjord 1 1-2 Ranxeim 3 [1-0]
F 11/04 12:30 Tromso 3-1 Stromsgodset 2 [2-0]
F 09/04 13:00 Lillestrom 1 1-0 Start 1 [1-0]
F 08/04 14:00 Rusenborg 1 4-0 Molde 2 [2-0]
F 08/04 12:00 Sandefjord 1-1 Stabek 2 [1-1]
F 08/04 12:00 Tromso 4-0 Ranxeim 3 [0-0]
F 07/04 12:00 Volerenga 2 1-4 Stromsgodset [1-1]
F 02/04 14:00 Odd Grenland 1-1 Rusenborg [0-0]
F 02/04 12:00 Bodo-Glimt 1 0-3 Haugesund 1 [0-2]
F 02/04 12:00 Start 3 1-4 Sandefjord 2 [1-1]
F 02/04 12:00 Ranxeim 2 4-1 Stabek 3 [2-0]
F 02/04 12:00 Stromsgodset 1-1 Brann 1 [0-0]
F 02/04 12:00 Molde 2 2-1 Tromso 1 [2-1]
F 18/03 15:00 Volerenga 2 2-1 Odd Grenland [0-0]
Postp 18/03 13:00 Tromso - Stromsgodset
Postp 18/03 13:00 Sandefjord - Ranxeim
Postp 18/03 13:00 Stabek - Start
F 18/03 13:00 Brann 2-0 Bodo-Glimt 2 [2-0]
F 18/03 13:00 Haugesund 0-1 Molde 1 [0-1]
F 11/03 13:00 Stromsgodset 2-2 Stabek 4 [1-2]
F 11/03 13:00 Molde 1 5-0 Sandefjord 3 [2-0]
F 11/03 13:00 Start 3 4-1 Tromso 2 [2-0]
F 11/03 13:00 Odd Grenland 1-2 Haugesund [0-0]
Postp 10/03 12:00 Ranxeim - Brann
F 02/12 12:00 Ranxeim 1-0 Sogndal
F 29/11 12:00 Sogndal 1-0 Ranxeim
F 26/11 12:00 Brann 2-2 Tromso
F 26/11 12:00 Viking 2-0 Stabek
Postp 09/07 14:00 Volerenga - Haugesund
Postp 09/07 12:00 Tromso - Odd Grenland
Postp 30/07 12:00 Viking - Rusenborg
Postp 26/07 12:00 Stromsgodset - Molde
Postp 31/10 14:00 Sandnes Ulf - Tromso
Postp 22/07 10:00 Sandnes Ulf - Tromso
Postp 28/05 13:00 Rusenborg - Stromsgodset
Postp 28/05 12:00 Odd Grenland - Volerenga
Postp 16/05 12:00 Volerenga - Stabek
Postp 23/10 12:00 Fredrikstad - Start
Postp 25/07 13:00 Volerenga - Odd Grenland
Postp 24/07 14:00 Brann - Viking
Postp 24/07 12:00 Haugesund - Sogndal
Postp 24/07 12:00 Lillestrom - Tromso
Postp 24/07 12:00 Aalesunds - Stabek
Postp 24/07 12:00 Rusenborg - Fredrikstad
Postp 22/07 13:00 Start - Molde
Postp 23/05 13:00 Brann - Odd Grenland
Postp 22/05 14:00 Volerenga - Molde
Postp 22/05 12:00 Lillestrom - Start
Postp 22/05 12:00 Aalesunds - Tromso
Postp 22/05 12:00 Fredrikstad - Haugesund
Postp 22/05 12:00 Viking - Sarpsborg 08
Postp 22/05 12:00 Rusenborg - Sogndal
Postp 22/05 10:00 Stabek - Stromsgodset
Postp 18/04 12:00 Tromso - Sandefjord
Postp 05/07 14:00 Rusenborg - Tromso
Postp 01/06 12:00 HamKam - Tromso
Postp 17/09 12:00 Rusenborg - Tromso
Postp 19/07 14:00 Lyn Fotball - Lillestrom
Rejalashtrilgan
21/06 14:30 Brann - Viking
24/06 12:00 Start - Molde
Kontaktlar