6th April 9:17pm (GMT-5)

Elite Club Friendlies Voqealar

Tugalangan
F 05/04 09:15 Molndal IF 1 0-0 Tynnered 3 [0-0]
F 05/04 05:00 IFK Uppsala -
F 04/04 09:55 Enskede 2 5-2 Hanvikens 1 [2-1]
F 04/04 05:00 NFK Minsk 2 2-1 Oshmyany 1 3 [0-1]
F 04/04 05:00 AC Oulu - Hercules
F 04/04 04:55 Genevad Veinge 2 0-0 Skogaby [0-0]
Postp 01/04 14:00 Kungsangens IF - Lidingo
F 01/04 13:10 Gotaholms 3-4 Angered MBIK 1 [1-4]
F 31/03 13:05 Fittja 2 5-2 Afrikansk FC 3 [3-0]
F 29/03 11:50 Black Label 0-4 MZKT Minsk [0-3]
F 29/03 09:55 Syrianska 1 0-0 Vasalunds 1 [0-0]
F 29/03 08:10 Gunnebo 1 1-1 Vasterviks 1 [0-1]
F 29/03 07:30 BHT 2-5 Dublin 1 [2-3]
F 29/03 07:30 Myresjo IF 3 1-6 Vimmerby IF [0-2]
F 29/03 06:00 Vrango IF 3-1 Knippla IK 1 [1-0]
F 28/03 10:00 Team TG 1 3-2 Taftea 1 [3-2]
F 28/03 09:00 Vaxjo Norra 5 1-1 Aryds IK 3 [0-1]
F 28/03 09:00 Enskede 2 6-3 Tyreso FF 1 [2-1]
F 28/03 08:55 Lagans AIK 1-5 Gislaveds [0-0]
F 28/03 08:30 Frej Taby 1-2 Sollentuna 2 [0-0]
F 28/03 08:30 Lukhovitsy 0-1 Serpukhov [0-0]
F 28/03 08:00 Gomel 3 8-1 Ivatsevichy 2 [4-1]
F 28/03 08:00 Lunds BOIS 1 2-2 Lunds FF [1-1]
F 28/03 07:55 Lunds BOIS 1 2-2 Lunds FF [1-1]
F 28/03 07:00 Eskilsminne 0-0 Angelholms [0-0]
F 28/03 06:55 GIF Nike 0-0 Flagg 2 [0-0]
F 28/03 06:55 Dannike IK 2-2 Rangedala IK [0-0]
F 28/03 06:00 FC Krumkacy 2 1-0 Sgomon 2 [0-0]
F 28/03 05:00 Boljan 2-1 Lilla Traslovs FF [0-0]
F 28/03 05:00 Dnyapro MCHZ 4 2-0 Orsha 4 [0-0]
F 28/03 04:30 Medle SK 2 2-1 Burea IF 2 [1-0]
F 27/03 14:10 Ekenassjons 1 6-5 Myresjo 1 [3-3]
F 27/03 14:00 Kviding 2 0-0 Oddevold 1 [0-0]
F 27/03 14:00 Fittja 1 5-3 IFK Haninge U19 [2-3]
F 27/03 13:30 Lunds 3-1 IFK Malmo 2 [3-0]
F 27/03 13:25 Arbat 0-4 Gorki [0-1]
F 27/03 13:00 3 0-4 Gorki 2 [0-1]
F 26/03 15:00 IF Vaster 2-0 IK Virgo [1-0]
F 26/03 12:00 Kalmar 3-0 Yyonchyoping 1 [2-0]
F 26/03 05:35 Nika M 2-1 Metallurg Moscow [0-0]
F 25/03 14:50 Sandarna 1 5-5 Asa IF 1 [1-3]
F 25/03 14:45 Sandarna 1 5-5 Asa IF 1 [1-3]
F 25/03 14:15 Aby IF 2 2-0 Sleipner 1 [0-0]
F 25/03 09:05 FC Ozery 1 0-2 Start 1 [0-2]
F 25/03 08:55 Nelstars 2 1-4 Choma Dam 1 6 [0-2]
F 25/03 05:55 Berdyansk 1 0-0 Lozovatka 1 [0-0]
F 25/03 05:00 Saturn 2 3-0 Rotor II 1 4 [2-0]
F 24/03 14:00 Tomelilla 1 3-4 Lunds U19 [2-1]
F 24/03 12:25 Almhults 2-1 Lonsboda GoIF [1-1]
F 24/03 12:00 Angelholms 1-2 BK Astrio 1 [1-1]
F 22/03 14:00 IFK Vasteras 1 0-4 Franke [0-1]
F 22/03 13:15 Horby FF 3 4-2 Sosdala IF 3 [2-0]
F 22/03 13:15 Horby FF 3 4-2 Sosdala IF 3 [2-0]
F 22/03 11:15 Umea Akademi 3 3-4 Umea IK [1-1]
F 22/03 10:25 Alets IK 1 9-2 Skrea IF 1 [2-2]
F 22/03 10:00 Aryds IK 2 4-4 Lagans AIK [2-0]
F 22/03 09:55 Aryds IK 2 4-4 Lagans AIK [2-0]
F 22/03 09:00 Skilyebo 3-1 Kungsor [1-0]
F 22/03 09:00 1 3 1-6 [1-3]
F 22/03 06:35 Oka Stupino 2 6-4 Ozyori 2 [1-2]
F 22/03 06:30 FC Stupino 2 6-4 FC Ozery 2 [1-2]
F 22/03 05:05 Team TG 1 7-1 Mariehem SK 1 [3-0]
F 22/03 05:00 Znamya Truda 0-0 Saturn [0-0]
F 21/03 09:30 Silviya 2 0-2 IFK Varnamo 1 [0-2]
F 21/03 09:25 Smedby 2 0-5 Motala 2 [0-3]
F 21/03 09:00 Angered BK 4 8-1 Vanersborgs [3-0]
F 21/03 09:00 IFK Stocksund 3 0-2 Huddinge [0-0]
F 21/03 08:55 Lyngby 3-2 Vaxjo Norra 1 [1-1]
F 21/03 08:00 Kviding 1 2-1 Stenungsunds 4 [2-0]
F 21/03 08:00 Berga 0-0 Hanvikens
F 21/03 08:00 Hacken 1 6-1 Yyonchyoping 2 [4-1]
F 21/03 08:00 IFK Malmo 1 3 2-3 Torns 1 1 [1-1]
F 21/03 08:00 Gomel 5 2-4 Lida 6
F 21/03 08:00 Berga 4-1
F 21/03 07:55 IFK Osby 2-0 VMA IK 3 [2-0]
F 21/03 07:05 Bumprom 1-3 Gomel U19 [1-1]
Postp 21/03 07:00 AFK Linkoping - Myellbyu
F 21/03 07:00 Lindome GIF 3 0-2 Oddevold 5 [0-1]
F 21/03 07:00 Naftan 0-0 Orsha
F 21/03 06:55 Oka Stupino 2 6-1 Stupino 1 [2-0]
F 21/03 05:30 Furuby IF 1 2-1 Rottne IF 1 [2-1]
F 21/03 05:30 2-1
F 21/03 05:00 Dnyapro MCHZ 4-1 Gorki 1 [2-0]
F 21/03 05:00 Zenit Moskva 2-2 Geraklion [0-2]
F 21/03 05:00 Eslovs BK 2 1-1 Hogaborgs 2 [1-1]
F 20/03 14:15 Lunds 4-3 Skabersjo IF [1-0]
F 20/03 14:15 Lunds 4-3 Skabersjo IF [1-0]
F 20/03 14:00 Skogsa IF 2-0 Bergnasets [2-0]
Postp 20/03 13:00 Osters - Norrby
F 20/03 12:00 Sollentuna 1 3 0-0 Fanna BK [0-0]
F 20/03 12:00 Sollentuna 1 3 3-2 FANNA BK [1-2]
F 18/03 15:00 Lodde 3 1-3 Torns 3 [1-0]
F 18/03 12:00 Brage 8-2 Gefle
F 18/03 11:00 Naftan 1 4-0 Polotsk-2019 [4-0]
F 18/03 05:15 Saturn 0-0 Ryazan
F 17/03 09:00 Volga Ulyanovsk 1-0 Saturn 1 [0-0]
F 17/03 09:00 Saturn 1 0-1 Volga Ulyanovsk [0-0]
F 16/03 10:30 Chelyabinsk 1-2 Irtysh Omsk [0-1]
F 16/03 09:00 Tyumen-D 2 2-2 KAMAZ [0-0]
F 15/03 11:05 Lidingo 1 1 1-1 Huddinge 2 [0-1]
F 15/03 10:25 APEJES Academy 2-2 Kamerun [0-0]
F 15/03 09:00 KAMAZ 1-0 Torpedo Vladimir [1-0]
F 15/03 06:55 Eslovs BK 5-3 FBK Balkan 1 [0-1]
F 14/03 09:00 Gomel 3 3-1 Sgomon 5 [1-0]
F 14/03 08:55 Rappe GOIF 3-2 Gute [3-1]
F 14/03 08:55 Stanles 4 1-2 Meliorator 2 [1-1]
F 14/03 08:00 Minsk 2 1-1 Neman 2
F 14/03 07:00 Lida 6-1 Baranovichi [2-0]
F 14/03 06:15 NFK Minsk 1 3-1 Sputnik 1 2 [1-1]
F 14/03 06:00 Slutsk II 1 2-0 Osipovichi [1-0]
F 14/03 05:30 Minsk 2 0-0 Slonim 1 1 [0-0]
F 14/03 05:30 Vitebsk 2 1-2 Naftan 1 3 [0-0]
F 14/03 05:00 Energetik-BGU 2-1 Oshmyany [1-1]
F 13/03 12:50 Ternopil 1-3 Kopыchintsi 1 [1-0]
F 13/03 09:55 Yang Boyz 0-0 Winterthur [0-0]
F 13/03 09:30 Sirius 1 1-1 Brage
F 12/03 05:00 Energetik-BGU 2 2-3 Sgomon [1-2]
F 11/03 15:25 Stattegg 1-7 Bad Gams [0-4]
F 11/03 14:30 Torns 1 1-4 IFK Hassleholm 2 [1-1]
F 11/03 13:25 Arboga Sodra IF 2-3 Skilyebo [2-3]
F 11/03 12:00 Stupino 1-2 Kashira
F 11/03 10:00 Ranxeim 3 3-1 Aalesunds [3-0]
F 11/03 09:00 Styordals Blink 2-2 Stabek [1-2]
F 10/03 14:00 KFUM 0-0 Kyelsos 1 [0-0]
F 10/03 06:00 Wil 1900 1 1-4 Tsurix [1-1]
F 10/03 06:00 Brann 1-1 Sotra 1 [1-1]
F 09/03 11:55 Myondalen 1-1 Sogndal 1 [0-0]
F 09/03 07:05 Rosich-M 4-2 Letniy Dojdik [2-0]
F 09/03 07:00 Orbita Yunior 1-1 Balashikha [1-0]
F 09/03 06:00 Sochi II 1-3 Sokol Saratov [1-2]
F 08/03 10:00 Osters 0-0 Trelleborgs [0-0]
F 08/03 07:00 Sleipner 2 1-0 Ozebro SM [1-0]
F 07/03 09:00 Moss 2 1-4 Fredrikstad 2 [0-2]
F 07/03 08:10 FF Jaro 2 4-1 Vasa IFK 2 [1-1]
F 07/03 08:00 Nardo 3 0-1 Strindheim [0-0]
F 07/03 08:00 Vard 4-0 Sotra SK [3-0]
F 07/03 08:00 Vard 4-0 Sotra 2 [3-0]
F 07/03 07:00 Fana IL 1 0-4 Sandviken 1 [0-1]
F 07/03 07:00 Kvik Xelden 1 0-2 Baerum 1 [0-2]
F 07/03 07:00 Norrby 6-1 IFK Varnamo 3 [3-0]
F 07/03 06:45 Asker 1 0-0 Ullern 1 3 [0-0]
F 07/03 06:30 Berga 4 0-3 Rappe GOIF 1 [0-0]
F 07/03 06:15 Pert 5-0 Florit Atena [4-0]
F 07/03 05:00 Dalby GIF 3-1 Janstorps AIF [2-0]
F 07/03 05:00 Lugano 1 2-1 Kyasso [1-0]
F 07/03 04:00 Sturm Kloch 1 3-4 GAK II 1 [1-3]
F 07/03 03:35 Strogino Moscow 2-1 Kolomna [1-1]
F 07/03 03:00 Minsk 4-1 Arsenal Dzerzhinsk [2-0]
F 06/03 19:05 Siklon 1 4 1-2 Unian 7 [1-2]
F 06/03 13:15 Lunds SK 1 1-2 Kosova IF 4 [0-1]
F 06/03 13:00 Skeyd 1 0-2 Kongsvinger [0-0]
F 06/03 11:35 Tertnes 2 0-1 Yerv 3 [0-1]
F 06/03 11:30 Skjetten 1 2-0 Oppsal 2 [0-0]
F 06/03 10:00 Viking 1-2 Honka [1-1]
F 06/03 09:55 Honka 2 2-1 Viking [1-1]
F 06/03 09:00 Molde 2-0 Lillestrom [0-0]
F 06/03 08:00 Odd Grenland 3-1 Raufoss 1 [2-1]
F 06/03 07:00 Sandnes Ulf 3 1-2 Asane 1 [1-1]
F 06/03 06:00 Brann 2 1-1 HJK 3 [1-0]
F 06/03 05:55 Stromsgodset 1-3 Volerenga 2 [0-1]
F 06/03 04:55 Neman U19 1-4 Slutsk II 2 [1-2]
F 05/03 11:55 Brodd 5 2-0 Vidar 2 [0-0]
F 05/03 09:00 Rusenborg 1 3-1 Bodo-Glimt [0-0]
F 05/03 07:55 Alaniya 2 1-1 Slutsk 1 [1-0]
F 05/03 03:55 FK FShM 1-2 Olimp Khimki II [0-1]
F 04/03 14:30 Stattegg 1 0-1 Lasnitzhohe 1 [0-0]
F 04/03 14:00 Eslovs BK 1 1-4 Torns 2 [0-1]
F 04/03 12:55 Bryne 1-1 Staal Yorpeland [0-1]
F 04/03 12:55 Sambir 6-1 Temp Vydnyky [4-0]
F 04/03 11:00 Minsk 4 2-1 Oshmyany 1 [2-1]
F 04/03 08:00 Atyrau 1-1 Volgar Astrakhan [0-1]
F 04/03 07:00 Neman 2-0 Arsenal Dzerzhinsk [1-0]
F 04/03 05:05 Lida 1-0 Sgomon [1-0]
F 04/03 04:30 Leningradets 2 4-0 Pskov-747 [0-0]
Postp 22/02 15:00 Kolorado Repidz - Toronto
Postp 14/11 14:00 Rasing - Sevilla
Postp 31/07 14:30 Bamber Brij - Everton II
Postp 30/07 14:45 Bromsgrove - Cheltenham
Postp 20/07 09:00 AZ - Ostende
Postp 09/07 05:00 Arka 1 - Olimpia Elblag 1 [2-1]
Postp 02/07 12:00 Radnichki Nish 1 - FC Sochi-04 1 [0-0]
Postp 21/06 12:00 ESV Murzzuschlag - Shturm 1 [0-3]
Postp 23/01 09:00 Elversberg - Alemaniya
Postp 15/11 12:30 Valyadolid - LOSC
Postp 30/03 21:00 Sport Boyz - Alianza Lima
Postp 16/01 08:00 Osnabryuk - Schalke 04 II
Postp 10/07 06:00 Austriya - Banik Ostrava
Postp 08/07 12:00 Slovan Liberes - Augsburg
Postp 19/05 13:00 Galatasaray - Fenerbaxche
Postp 10/02 13:45 Aalesunds - Hodd
Postp 20/08 14:00 Hercules CF - Valencia
Postp 25/07 14:00 Suonsi Siti - Espanyol
Postp 23/07 12:00 Arminiya - Mallorca
Postp 19/01 09:30 Osnabryuk - VfL Wolfsburg
Postp 11/01 14:00 Hertha BSC - Rapid Vena
Postp 21/07 10:00 Hereford - Bristol City
Postp 21/07 10:00 Darlington - Gretna FC
Postp 21/07 09:30 Osnabryuk - Hansa Rostock
Postp 14/07 10:00 Chester - Raith Rovers
Postp 11/07 13:00 Sosho - Sion
Postp 07/03 10:00 Kartagena - Molde
Rejalashtrilgan
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling