8th April 11:30pm (GMT-5)

1. Koln jonli natijalari

Jamoalar nomi: 1. Koln
Davlat: Germaniya

1. Koln natijalar

F 06/03 14:00 Paderborn 3 1-2 1. Koln 4 [0-2]
F 29/02 12:30 1. Koln 1 3-0 Schalke 04 2 [2-0]
F 22/02 09:30 Hertha BSC 2 0-5 1. Koln 2 [0-3]
F 02/02 09:30 1. Koln 3 4-0 Freiburg 1 [1-0]
F 24/01 14:30 Borrusiya 1 5-1 1. Koln 1 [2-0]
F 10/01 08:00 1. Koln 1-1 Genk [0-0]
F 07/01 06:00 1. Koln 1-2 R. Charlerua 2 [0-1]
F 21/12 09:30 1. Koln 1 1-0 Verder 4 [1-0]
F 14/12 09:30 1. Koln 2 2-0 Bayer 04 1 2 [0-0]
F 08/12 09:30 Union 1 2-0 1. Koln 3 [1-0]
F 30/11 09:30 1. Koln 1 7 1-1 Augsburg 1 2 [0-1]
F 08/11 14:30 1. Koln 4 1-2 Hoffenheim 3 [1-0]
F 29/10 13:30 Saarbrucken 3 3-2 1. Koln 3 [0-0]
F 20/10 09:30 1. Koln 3-0 Paderborn [1-0]
F 05/10 12:30 Schalke 04 4 1-1 1. Koln 4 [0-0]
F 29/09 12:00 1. Koln 1 1 0-4 Hertha BSC 1 [0-1]
F 31/08 09:30 Freiburg 1-2 1. Koln 2 [1-0]
F 23/08 14:30 1. Koln 2 1-3 Borrusiya 1 [1-0]
F 11/08 12:30 Vexen 3 3-3 1. Koln 3 [0-2]
F 03/08 10:00 Sautgempton 2-0 1. Koln [1-0]
F 28/07 12:15 1. Koln 1-3 Villarreal 2 [1-1]
F 26/07 12:00 Boloniya 1909 1-3 1. Koln [0-2]
F 14/07 07:30 Roytlingen 1-5 1. Koln [0-4]
F 05/07 12:00 SpVg Frechen 20 1-7 1. Koln [0-4]
F 19/05 09:30 Magdeburg 2 1-1 1. Koln 2 [0-1]
F 06/05 14:30 Gryoyter Fyurt 1 0-4 1. Koln [0-3]
F 26/04 12:30 1. Koln 1 1-2 Darmstadt 98 3 [0-1]
F 15/04 14:30 1. Koln 4 1-1 Gamburg 3 [1-0]
F 10/04 12:30 Duydburk 3 4-4 1. Koln 1 [2-1]
F 31/03 07:30 1. Koln 1 4-0 Xolshtain 1 [2-0]
F 21/03 09:00 Paderborn 5-3 1. Koln [2-2]
F 09/03 07:00 1. Koln 5-1 Arminiya [2-0]
F 23/02 07:00 1. Koln 1 3-1 Zandxaus 4 [0-1]
F 15/02 12:30 Paderborn 3 3-2 1. Koln 5 [0-1]
F 08/02 12:30 1. Koln 1 4-1 Sankt-Pauli 1 [1-1]
F 31/01 14:30 Union 3 2-0 1. Koln 3 [2-0]
F 21/12 12:30 1. Koln 3 2-3 VfL Bochum 4 [1-1]
F 17/12 14:30 1. Koln 1 3-0 Magdeburg [1-0]
F 01/12 07:00 1. Koln 4-0 Gryoyter Fyurt 2 [1-0]
F 24/11 07:00 Darmstadt 98 3 0-3 1. Koln 1 [0-0]
F 05/11 14:30 Gamburg 1 1-0 1. Koln 3 [0-0]
F 31/10 13:30 1. Koln 2 1-1 Schalke 04 5 [1-0]
F 20/10 07:00 Xolshtain 1 1-1 1. Koln 3 [0-1]
F 08/10 14:30 1. Koln 3 1-2 Duydburk 2 [1-1]
F 28/09 12:30 Arminiya 2 1-3 1. Koln 2 [0-1]
F 21/09 12:30 Zandxaus 2 0-2 1. Koln 3 [0-1]
F 16/09 07:30 1. Koln 3 3-5 Paderborn 2 [1-1]
F 06/09 13:00 Vexen 1-1 1. Koln
F 02/09 07:30 Sankt-Pauli 1 3-5 1. Koln 2 [2-2]
F 13/08 14:30 1. Koln 2 1-1 Union 1 [1-0]
F 04/08 07:00 VfL Bochum 3 0-2 1. Koln 1 [0-1]
F 20/07 12:00 Verder 0-1 1. Koln
F 17/07 12:30 1. Koln 1-1 Watford
F 07/07 07:00 Bonner 1-0 1. Koln
F 12/03 15:30 Verder 3-1 1. Koln 3 [1-0]
F 20/01 12:30 Gamburg 0-2 1. Koln
F 06/01 12:30 Arminiya 0-1 1. Koln [0-1]
F 06/01 09:50 1. Koln 0-0 Hertha BSC [0-0]
F 23/11 13:00 1. Koln 1-0 Arsenal
F 02/11 16:05 1. Koln 5-2 BATE
F 22/10 07:30 1. Koln 0-0 Verder
F 19/10 13:00 BATE 1-0 1. Koln
F 14/09 16:05 Arsenal 3-1 1. Koln
F 26/08 10:30 1. Koln 0-0 Gamburg
F 25/08 14:30 1. Koln 1-3 Gamburg
F 01/08 12:30 LASK 2-2 1. Koln
F 05/05 14:30 1. Koln 4-3 Verder
F 01/04 09:30 Gamburg 2-1 1. Koln
F 08/02 12:00 Gamburg 2-0 1. Koln
F 07/02 12:30 Gamburg 2-0 1. Koln
F 17/12 09:30 Verder 1-1 1. Koln
F 30/10 12:30 1. Koln 3-0 Gamburg
F 05/10 12:30 Bonner 1-3 1. Koln
F 04/08 12:30 1. Koln 2-0 Eibar
F 24/07 08:00 1. Koln 0-1 Malaga
F 07/05 09:30 1. Koln 0-0 Verder
F 07/02 09:30 Gamburg 1-1 1. Koln
F 12/12 09:30 Verder 0-0 1. Koln
F 28/10 15:30 Verder 1-0 1. Koln
F 29/08 09:30 1. Koln 2-1 Gamburg
F 08/08 09:30 Meppen 0-4 1. Koln
F 21/03 10:30 1. Koln 1-1 Verder
F 31/01 09:30 Gamburg 0-2 1. Koln
F 24/10 14:30 Verder 0-1 1. Koln
F 23/08 09:30 1. Koln 0-0 Gamburg
F 23/05 13:00 Bonner 1-6 1. Koln
F 11/04 12:30 Union 1-2 1. Koln
F 22/03 08:00 1. Koln 0-0 Aalen
F 03/12 13:00 Gamburg 2-1 1. Koln
F 04/11 14:15 1. Koln 4-0 Union
F 27/09 12:30 Aalen 0-1 1. Koln
F 14/04 07:30 1. Koln 1-0 Aalen
F 23/02 07:00 1. Koln 2-0 Union
F 04/11 07:30 Aalen 2-0 1. Koln
F 21/09 12:00 Union 2-1 1. Koln
F 07/04 09:30 1. Koln 1-1 Verder
F 12/02 11:30 1. Koln 0-1 Gamburg
F 05/11 10:30 Verder 3-2 1. Koln
F 27/08 09:30 Gamburg 3-4 1. Koln
F 19/03 10:30 Gamburg 6-2 1. Koln
F 22/01 12:30 1. Koln 3-0 Verder
F 30/10 09:30 1. Koln 3-2 Gamburg
F 28/08 09:30 Verder 4-2 1. Koln
F 26/07 12:00 1. Koln 1-2 Lans
F 24/04 12:30 Verder 1-0 1. Koln
F 06/02 09:30 1. Koln 3-3 Gamburg
F 06/12 09:30 1. Koln 0-0 Verder
F 30/08 11:30 Gamburg 3-1 1. Koln
F 06/07 13:00 Koblenz 3-1 1. Koln
F 16/05 09:30 Gamburg 0-1 1. Koln
F 03/05 11:00 1. Koln 1-0 Verder
F 20/01 08:30 1. Koln 1-0 Vaduz
F 07/12 11:00 1. Koln 1-2 Gamburg
F 16/11 11:00 Verder 3-1 1. Koln

1. Koln rejalashtrilgan

1. Koln oyinchilar

1 Horn, Timo Darvozabon
36 Scott, Brady Darvozabon
18 Kessler, Thomas Darvozabon
32 Krahl, Julian Darvozabon
35 Bader, Matthias Himoyachisi
2 Schmitz, Benno Erik Himoyachisi
22 Mere, Jorge Himoyachisi
19 Ehizibue, Kingsley Himoyachisi
33 Bornauw, Sebastiaan Himoyachisi
Jakobs, Ismail Himoyachisi
5 Czichos, Rafael Himoyachisi
3 Sobiech, Lasse Himoyachisi
34 Katterbach, Noah Himoyachisi
28 Skhiri, Ellyes Yarim ximoyachi
11 Schindler, Kingsley Yarim ximoyachi
8 Verstraete, Birger Yarim ximoyachi
36 Hauptmann, Niklas Yarim ximoyachi
24 Drexler, Dominick Yarim ximoyachi
30 Kainz, Florian Yarim ximoyachi
21 Koziello, Vincent Yarim ximoyachi
27 Clemens, Christian Yarim ximoyachi
14 Hector, Jonas Yarim ximoyachi
13 Schaub, Louis Yarim ximoyachi
7 Risse, Marcel Yarim ximoyachi
6 Hoger, Marco Yarim ximoyachi
39 Churlinov, Darko Yarim ximoyachi
27 Modeste, Anthony Hujumchi
15 Cordoba, Jhon Hujumchi
30 Terodde, Simon Hujumchi
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling