9th April 4:25pm (GMT-5)

Ertangi Oyinlar

Postp 10/04 04:15 Viktoriya Jijkov - Lisen ( H2H )
Postp 10/04 04:15 Pardubice - MFK Bitkovitse ( H2H )
Postp 10/04 04:15 Beneshov - Rakovnik ( H2H )
Postp 10/04 04:45 Hamm United - Bramfelder ( H2H )
10/04 05:00 Zenit - Lokomotiv ( H2H )
Postp 10/04 05:30 Binfiok - Longan ( H2H )
10/04 06:00 Akhmat - Zenit ( H2H )
Postp 10/04 06:00 Benfica U23 - Braga U23 ( H2H )
Postp 10/04 06:00 Kan Txo - Dak Lak ( H2H )
Postp 10/04 06:00 Pho Hien - Anzyang ( H2H )
Postp 10/04 06:00 Frantsiya U19 - Italiy U19 ( H2H )
Postp 10/04 06:00 Turan Tovuz - Axsu ( H2H )
10/04 07:00 Lokomotiv - Akhmat ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Rinninge - Assyriska IF ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Stenungsunds - Gauthiod ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Ahlafors IF - Savedalen ( H2H )
Postp 10/04 07:00 WIT Georgia Tbilisi - Gagra ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Samgurali - Aragvi Dusheti ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Ararat Yerevan II - Ani ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Aragats - FC West Armenia ( H2H )
Postp 10/04 07:00 CSKA Yerevan - Alashkert II ( H2H )
Postp 10/04 07:00 Shvaxxauzen - Xabenxauzer FV ( H2H )
Postp 10/04 07:15 Viborg - Fredericia ( H2H )
10/04 07:30 Zenit - Arsenal Tula ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Nosaby - Osterlen ( H2H )
10/04 08:00 Lokomotiv - Zenit ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Orebro U19 - Hammarbyu U19 ( H2H )
Postp 10/04 08:00 FAGERSTA SODRA IK - Karlbergs ( H2H )
Postp 10/04 08:00 IFC Amal - Grebbestad ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Ifo Bromolla - IFK Karlshamn ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Millwall - Mildsbro ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Vargarda IK - Carlstad United ( H2H )
Postp 10/04 08:00 Nordvarmland - Vanersborgs ( H2H )
Postp 10/04 08:15 Sabah - Selangor ( H2H )
Postp 10/04 08:50 Masfut - Emirates Cultural ( H2H )
Postp 10/04 08:50 Dibba Al-Hisn - Al Urooba ( H2H )
Postp 10/04 08:50 Al Taawon - Al Thaid Sharjah ( H2H )
Postp 10/04 08:50 Al Bataeh - Al Xamriyax ( H2H )
Postp 10/04 09:00 PDRM - FELDA Yunayted ( H2H )
10/04 09:00 Zenit - Akhmat ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Jaxor Darul Takzim - Perak ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Kedah - Petaling Jaya City ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Melaka United - Trenganu ( H2H )
Postp 10/04 09:00 UiTM - Pahang ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Kraluv Dvur - Admira Praga ( H2H )
Postp 10/04 09:00 SC Borgfeld - SV Hemelingen ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Vendsissel - HB Koge ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Hastedt - SG Aumund-Vegezak ( H2H )
Postp 10/04 09:00 Obernoyland - Leher TS ( H2H )
Postp 10/04 09:20 Dhamk - Al Faisaly Harmah ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Shahin Bushehr FC - Saipa ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Karabax II - Keshla II ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Sabah II - Sumgait II ( H2H )
Postp 10/04 10:00 MSA Dolní Benesov - Vishkov ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Bromley - Maidenhead United ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Halifax Town - Barrow ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Chorley - Notts County ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Eastleigh - Solihull Moors ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Harrogate Town - AFK Fayld ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Reksem - Hartlepool United ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Shaxr Xadro - Traktor Tabriz ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Spartaks Jurmala - Ventspils ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Fulad Xuzestan - Zob Ahan ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Sepahan Isfahan - Sanat Naft ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Mashin Sazi - Gohar ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Paykan - Pars Jonoubi Jam ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Lidchyoping - Oddevold ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Al-Ittihad Kalba - Al-Dafra ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Xor Fakkan - Al Wahda FC ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Al-Ahli Amman - Sahab ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Torquay United - Barnet ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Woking - Dover Athletic ( H2H )
10/04 10:00 Akhmat - Lokomotiv ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Northampton Town - Kolchester ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Uimbldon - Sunderland ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Crawley Town - Leyton Orient ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Exeter City - Morecambe ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Port Vale - Grimsby Town ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Uolsol - Plymouth Argyle ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Swindon Town - Cheltenham ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Stevenage - Mensfild Taun ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Blackpool - Bristol Rovers ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Gillingham - Koventri Siti ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Reading - Huddersfield Town ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Nottingham Forest - Fulham ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Leeds United - Stok Siti ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Luton Town - Barnsli ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Bristol City - Hull City ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Brentford - Charlton Athletic ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Birmingem Siti - Suonsi Siti ( H2H )
Postp 10/04 10:00 Rotherham United - Portsmouth ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Rudeš - Cibalia ( H2H )
10/04 10:30 Arsenal Tula - Zenit ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Slovan Velvari - Prepere ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Dugopolye - Orijent ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Gil Vicente - Avesh ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Xayduk II - Osijek II ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Kustosya - Solin ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Šibenik - Medjimurje ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Tondela - Pacos de Ferreira ( H2H )
Postp 10/04 10:30 Ufa - Rubin ( H2H )
Postp 10/04 11:00 Tondela U19 - Sakavenense U19 ( H2H )
Postp 10/04 11:00 Orgryte - Osters ( H2H )
Postp 10/04 11:00 Penibont - Aberistvit Taun ( H2H )
Postp 10/04 11:00 Bala Taun - Nyutaun ( H2H )
Postp 10/04 11:15 Al-Sayliya - Al-Shahaniya ( H2H )
Postp 10/04 11:40 Al-Ettifak Dammam - Al-Feyha ( H2H )
10/04 12:00 Gn I10I - Wlb Vitor ( H2H )
10/04 12:00 Mgcf Felipe - Vpzao ( H2H )
Postp 10/04 12:00 Stokkseyri - Afrika
Postp 10/04 12:00 Morokko - Ruanda ( H2H )
Postp 10/04 12:00 Usti nad Laben - Varnsdorf ( H2H )
Postp 10/04 12:00 Visochina - Hradec Kralove ( H2H )
Postp 10/04 12:30 Al-Wehdat - Al Ramta ( H2H )
10/04 12:30 Vpzao - Mgcf Felipe ( H2H )
10/04 12:30 Wlb Vitor - Gn I10I ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Sport Huancayo - Carlos Stein ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Zorya U21 - Dinamo U21 ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Cusco - Akademiya Kantolao ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Melgar - Alianza Lima ( H2H )
Postp 10/04 13:00 UTK Kaxamarka - Sport Boyz ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Atletiko Grau - Ayacucho ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Moreirense - Famalicao ( H2H )
Postp 10/04 13:00 Zbroyovka - Třinec ( H2H )
Postp 10/04 13:10 Lafnitz - Floridsdorfer AC ( H2H )
Postp 10/04 13:10 Grazer - Wacker Innsbruck ( H2H )
Postp 10/04 13:10 Liefering Salzburg - Dornbirn ( H2H )
Postp 10/04 13:10 Blau-Vays - Juniors OO ( H2H )
Postp 10/04 13:10 Kapfenberger - Horn ( H2H )
Postp 10/04 13:25 Al Ahli - Al Sadd ( H2H )
Postp 10/04 13:30 Mauerwerk - Rapid Wien II ( H2H )
Postp 10/04 14:00 NAK - Eindhoven ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Cambuur - De Graafschap ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Kalsdorf - Weiz ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Allerheyligen - Vels ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Bulon - SC Toulon ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Bastiya-Borgo - USL Dyunkerk ( H2H )
Postp 10/04 14:00 AS Lyon-Duchere - AS Beziers ( H2H )
Postp 10/04 14:00 SO Cholet - Red Star 93 ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Quevilly - Gazelek ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Avranches - Po ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Concarneau - Vilfransh ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Creteil-Lusitanos - Laval ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Dordrecht - Volendam ( H2H )
Postp 10/04 14:00 N.E.C. - Excelsior ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Klermon - Chambly ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Groningen - Xerenven ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Niortais - Lorient ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Kan - Auxerre ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Roda - PSV Eindhoven II ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Grenoble Foot 38 - Le Man ( H2H )
Postp 10/04 14:00 AC Ajaccio - Gengam ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Chateauroux - Valenciennes ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Trua - Nancy ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Le Havre - Sosho ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Parij - Orleans ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Helmond Sport - Utrecht II ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Telstar - Den Bosch ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Almere City - AFC Ajax II ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Oss - MVV Maastricht ( H2H )
Postp 10/04 14:00 Lans - Rodez Aveyron ( H2H )
Postp 10/04 14:45 Uiksford Yuts - Drogeda ( H2H )
Postp 10/04 14:45 Cabinteely - YuKD Dublin ( H2H )
Postp 10/04 14:45 Shelburn - Cork City ( H2H )
Postp 10/04 14:45 Derry City - Dundalk ( H2H )
Postp 10/04 15:00 Uganda - Togo ( H2H )
Postp 10/04 15:15 SS Pennarossa - San Giovanni ( H2H )
Postp 10/04 15:15 Domanyano - Fiorentino ( H2H )
Postp 10/04 15:30 Os Belenenshes - Sporting ( H2H )
Postp 10/04 18:00 KP Starogard Gdanski - Baltik ( H2H )
Postp 10/04 18:00 Grom Nowy Staw - Baltik ( H2H )
Postp 10/04 18:00 G'azab - Mieszko Gniezno ( H2H )
Postp 10/04 20:00 Atletiko San Luis - Atlas FC ( H2H )
Postp 10/04 20:00 Borek - Shkupi ( H2H )
Postp 10/04 20:00 Sileks - Renova ( H2H )
Postp 10/04 20:30 Club Blooming - Real potosi ( H2H )
Postp 10/04 22:00 Monarkas - VANL Tigres ( H2H )
Postp 10/04 22:00 Venados - Correcaminos UAT ( H2H )
Kontaktlar

TelegramBot-ga obuna bo'ling!

Turnir statistikasi, ligalar, tarkiblar, o'yin natijalari, o'yin natijalari - barchasi telefoningizda.

Obuna bo'ling